Reklama

Reklama

Sexuální výchova

(seriál)
  • Veľká Británia Sex Education (viac)
Trailer 1
Komédia / Dráma
Veľká Británia, (2019–2023), 29 h 20 min (Minutáž: 47–85 min)

Tvorcovia:

Laurie Nunn

Hudba:

Oli Julian

Hrajú:

Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa, Kedar Williams-Stirling, Aimee Lou Wood, Connor Swindells, Patricia Allison, Tanya Reynolds (viac)
(ďalšie profesie)

VOD (1)

Série(4) / Epizódy(32)

Nesebevědomý Otis zná všechny rady na sexuální neduhy. Jeho matka je totiž terapeutka. Rebelka Maeve mu proto navrhne, aby si ve škole otevřel sexuální poradnu. (Netflix)

Recenzie používateľa Jaro.Krafcik k tomuto seriálu (3)

Sexuální výchova (2019) 

Celkom vydarený serial od netflixu, zrejme ale iba pre tínedžerské publikum. Postavy ako Otis a Maeve boli sympatické. No potom tu sú aj tie zlé. Napriklad taký Eric, ktorý to s tym svojim obliekaním neraz prehnal. Ale samozrejme sme v 21. Storočí, čiže gender a lgbt nechýbali. Ak by sa seriál držal prvej a druhej epizódy tak by to bolo fajn. Niekde v strede ma to už nebavilo a niektoré časti boli nudné. Ani záver nebol najlepší. Ale za tie 3 dni, čo som seriál sfúkol, som zvedavý na nové série, ktore nás určite čakajú. Za mňa najlepšia čast na školskom plese, ta mala niečo do seba. 4* ()

Série 2 (2020) (S02) 

Tvorcovia netflixu si už robia srandu? Áno už v prvej serii nám ukázali rôzne lgbt. Ale v druhej toho ešte pridali a už to bolo viac menej trapne, podobne ako u daybreak, tu ale aspoň postavy a herci boli celkom fajn. Veľké plus bol dabing, ten v prvej serii určite chýbal. Ale ak ich porovnám, prva bola o dosť lepšia. Ale aspoň začiatok ma pobavil a páčil sa mi. Nepochybne netflix opäť ukázal ako sa dá pokaziť seriál, rovnako ako pri end of the f*** world. Aj tá prefarbena Maeve hovorí za všetko. Vyber skladieb bol na jednotku. Ale už to nebola tá sexuálna výchova ako v prvej serii. 3.5* ()

Série 3 (2021) (S03) 

V podstate ešte slabšie ako druha sériá, určite najslabšie čo seriál sex education predviedol. Postavy sa síce vrátili ale celé to bolo takè divné aj ten záver uponáhľaný ako spomenuli ostatní obľúbení užívatelia. Bol aspoň emotívny. Už to ide dole vodou ostal aspon výborný vyber piesni ktorý je stále na jednotku. 3* ()

Súvisiace novinky

Doctor Who má novou tvář

Doctor Who má novou tvář

09.05.2022

Stanice BBC oznámila novou hlavní tvář slavného a desítky let běžícího seriálu Doctor Who. Titulní roli již čtrnáctého Pána času tak počínaje další sérií ztvární 29letý rwandsko-skotský herec Ncuti… (viac)

Netflix rozšířil produkci ve Velké Británii

Netflix rozšířil produkci ve Velké Británii

28.11.2020

Britské projekty, zejména pak seriály Koruna a Sexuální výchova, slaví dlouhodobě velký úspěch u předplatitelů Netflixu. Nejen proto streamovací gigant letos výrazně navýšil rozpočet pro britskou… (viac)

PF 2020

PF 2020

31.12.2019

Tak Le Mans ’66 nakonec v celkovém hodnocení uživatelů ČSFD.cz porazil i oceňovaného Jokera. Není to zas až tak překvapivé, jedná se přeci jen o pozitivnější film, a to máme rádi. Což dokazuje i… (viac)

Reklama

Reklama