Otis a Jean urovnávají svoje problémy, ale terapie mluvením asi nezabírá. Ostražitá Maeve jde k závěrečným zkouškám. Sexy Shakespeare nikdy nevyjde z módy. (Netflix)

chrispe

Opět má mě rád, nemá mě rád. Ano, i o tom je život, ale v seriálu se dost rychle přejí. Navíc už jen chybí, aby na scénu přišel jednorožec, co prdí duhu. Chápu, že se muselo pár věcí nechat otevřených a "dramatických", ale myslím, že všichni tušíme, jak se vyřeší. To je na jednu stranu fajn (můžeme v klidu relaxovat 😂), na druhou je škoda, že zůstáváme nepřekvapeni a to nudí. ()

molcan2

Všetko je skvelé, ale jedna vec zničila finále..Otis preberá zodpovednosť, ktorá je skvelá..ale čakať 1 celý rok na Maeve a Otisa, aby sa dali dokopy, neviem, či bude ďalšia sezóna. Človeče, naozaj som chcel, aby sa Otis a Maeve dali dokopy. myslím, že to chcelo aj veľa fanúšikov... takže nám pls doprajte perfektný koniec pre Otisa a Maeve. ()

Necrotongue

Romeo a Julie v Lilyině režii- ten muzikál byl dokonalý, a to nemám rád muzikály. Ta hvězdička je za něj. Jinak to pro mě byla úplná katastrofa. Tvůrci se rozhodli použít kdejaké klišé, ti špatní si pohlédli do svědomí a háčkem pro třetí sezónu byl jasně závěr se zásahem záludného kripla. A já se ptám: "Proč vždycky my?" Jasně, my mrzáci jsme záludní, o tom žádná, ale využívat to takhle prvoplánově... ()

tween3r

Druhá série byla rozhodně lepší, zábavnější a nápaditější než první, a upřímně jsem dost rád, že seriál nakoukávám zpětně.. čekat totiž na třetí sérku rok by se mi fakt nechtělo :D Adam udělal největší progres, a fakt doufám, že vydrží až do konce seriálu a neodklidí ho někam pryč.. jop, a taky se přidávám k těm, kteří by raději viděli Otise a Maeve jako nejlepší kámoše.. vždyť ta holka se chová jako jeho ségra. Jean jinak totálně otravná postava, ta linka se školní terapeutkou byla fakt přestřelená. ()

LachtanShows

Pojem cliffhanger se dá dneska považovat už hlavně za marketingový tah, ale u tak silných podívaných, jako je Sex Education, to tvůrcům naprosto schvaluju a třetí sezóna tu nesmí být dýl, než už zase v lednu. Samozřejmě bych ji bral dřív, ale nic se nesmí uspěchat. Je toho tolik co dovyprávět, že zrovna u této show je 8 dílů na jeden celý rok nesmírně málo. ()

• Kniha, ktorú Isaac opisuje, je Watership Down od Richarda Adamsa. Kniha sa neskôr sfilmovala v podobe kresleného filmu - Daleká cesta za domovem (1978). (Pat.Ko)