Jean první den ve škole zrovna nezazáří. Otis se snaží rukou potěšit Olu a taky poradit úplně marnému učiteli. Nebojácná Maeve tentokrát zklame. (Netflix)

Remivsremi

Nejlepší epizoda celého seriálu? Prozatím. Líbí se mi, jak se utvořily skupinky, které k sobě přirozeně patří. Jejich vzájemná interakce pak baví, dojme a zaujme. Především mě potěšila hlavní myšlenka, jenž se objevuje v seriálu od samého začátku. Problémy ve vztahu často způsobuje špatná a či absolutně žádná komunikace. Lidi si to mezi sebou neumí vyříkat. Raději budou důležitá, nepříjemná či "nevhodná" témata skrývat. Řeknou to svých přátelům ale ne partnerovi. Ti se jim budou někdy snažit poradit (většinou nevhodně) a vztah pak jde do kopru. Tenhle seriál by se měl pouštět všude. Je to krásný vzdělávací pomocník k životu. ()

tween3r

Já se po celou dobu bavil, akorát mě tam pořád irituje ta Otisovo máma.. jako doteď nechápu, co v tý škole vlastně dělá. Co se mi ale líbí, tak že se děj točí převážně kolem Oly, a Maeve je tak odsunutá na vedlejší kolej, aby mohla rozjet své koníčky a nové zájmy. Lily je odteď moje nejoblíbenější postava.. já tu holku miluju :D ()

LachtanShows

Jestli jsem neměl v první sérii Erica moc v oblibě, tak letos ho pomalu ale jistě naprosto žeru. Netajím se tím, že mám k homosexualitě u mužů velký odpor a při každé chlapské líbací scéně přivírám oči, přesto ale vývoji jeho vztahů ohromně fandím. Rahim vypadá jako nejzajímavější přírůstek do jinak už tak skvělého hereckého ansámblu. ()

Necrotongue

S druhou epizodou přišlo mírné zlepšení, tvůrci se už tolik nesoustředili na neustálé stanování a zapojili více do děje postavu Jean Milburn, která mě opravdu baví. Podobně dostala více prostoru i Lily Iglehart, ale pořád to nebylo dost. Má oblíbená mimozemšťanka by mohla dění glosovat častěji. ()

• V epizodě je zmíněn Pablo Neruda (Ricardo Eliezer Neftalí Reyes y Basoalto), což byl chilský komunistický básník, politik, diplomat a nositel Nobelovy ceny za literaturu (1971). Kolem jeho pseudonymu se vedou teorie, že mu byl předlohou český spisovatel Jan Neruda, což sám Pablo ale nikdy nepřiznal. (Duoscop)