Velký ples vyvolá u studentů Moordaleské střední nadšení, ale přináší i drama. Otis si najde doprovod, Maeve šaty a Eric se vrací ve velkém stylu. (Netflix)

Frajer42

Musím sportovně uznat, že v rámci tohoto seriálového omylu se jednalo o první epizodu, kterou jsem nemusel každou chvíli pauzovat, abych se vyzvracel vedle gauče. Plesy v podobných seriálech zpravidla bývají tím vůbec nejlepším, protože je zde vždy dokonalá půda pro to, aby se všechno posralo. Bohužel, buzna zůstává stále otravnou buznou a nesmírně mě sere, že se v seriálu nenachází snad jediný normální manželský pár. Buď se jedná o 2 lesby, nebo alespoň o černobílý pár. Seriál se snaží být až příliš genderově a barevně neutrální a dost mi to kurví již tak nevalný zážitek během celého seriálu. Ale jak říkám, tento díl se dal snést. Konečně se všechno dokurvilo a vytvořila se půda pro zajímavé příběhy. To se ovšem mělo stát hned v pilotní epizodě. Taktéž jsem si dokázal najít první zajímavou postavu v tom dealerovi. [70 %] ()

Necrotongue

Sedmá epizoda se pro mě stala jednou ze dvou nejlepších v první sezóně. Nepřinesla přílišné množství infantilního humoru a dokázala zahrát na vážnou notu, aniž by mě deprimovala zbytečným patosem. Jen bych vynechal ty církevní tance a zpěvy, bylo to jako na svatbě prince Harryho a nemyslím to jako pochvalu. ()

Trevor

Rasistický koncert zakomplexovaného liberálneho idiota, biely chalan má rozvedených rodičov, biely chalan nevychádza so svojim otcom, biely chalan sa pokúsi o samovraždu lebo čierna mamba oňho nemá záujem, kakaovníček má tolerantného tatka ktorý ho podporuje v tom aby takto oblečený išiel na ples a samozrejme všetci spolužiaci to berú ako niečo normálne. Jedna neskutočná sprostosť, ale nech sa páči, všetkým fanúšikom vrelo odporúčam ísť oblečený ako Eric v ženských šatách do rómskej osady a zahrať si s miestnymi osadníkmi sekeráčika...Že sa niečo také páči teenagerom ešte pochopím, že pointe tejto sračky nerozumejú dospelý je smutné... ()

tween3r

Seriál si drží své tempo, ale trochu mě mrzí ty vedlejší postavy. Jako jasný, něco tady probíhá a je to na sebe nějak napojený (Jackson x Maeve, Maeve x Otis..), ale třeba takovej Adam má mnohonásobně menší screentime, přitom jeho potenciál je obrovskej. Bohužel se vždycky ukáže jen na chvíli, pohrozí smrtí nebo zandá nějakou trapnou hlášku, a jede se dál.. škoda. Vztah Otise a Maeve se vyvíjel solidně, ale upřímně si moc nedokážu představit, že by tihle dva byli spolu, a spíše je fakt vidím jako nejlepší přátele. Uvidíme, jakou roli ještě sehraje Ola a její táta, která mi k Otisovi přece jen sedí o trochu víc. ()

• Ezra Furman, jehož hudba doprovází seriál, si zahrál v tomhle díle zpěváka na školním plese. (Malda26)
  • V epizodě se Otis (Asa Butterfield) připravuje na školní ples a čeká na chvíli, kdy ho má vyzvednou Ola (Patricia Allison). Je oblečený v obleku a lze vidět, že má uvázanou kravatu velmi krátce. Poté, co Ola zazvoní, se rozhodne jí otevřít a velmi rychle běží ve schodů. V tom jde vidět, jak má kravatu uvázanou jednou tak dlouze, než v předchozím záběru. (Jimmy15)