Smím tě políbit?

• Maďarsko Társas játék (viac)
Maďarsko, (2011–2013), 13 h 11 min (Minutáž: 24–34 min)

Kamera:

Sándor Csukás

Dorina Martinovics, Kornél Simon, Adrienn Réti, Móni Balsai, Lia Pokorny, György Gazsó, Ildikó Tornyi, Patricia Kovács, Péter Sándor, Nóra Parti (viac)

Třináctidílný seriál z produkce maďarské HBO představuje vztahy, hledání štěstí, manželství a rodinný život tak, jak je prožívá dnešní generace třicátníků z velkoměsta, a to s nemilosrdnou upřímností okořeněnou trpkým humorem. (HBO Max)

kolemjdouc

Svižný děj ,udržovaný ve všech epizodách.Chvílemi jsem se v těch vztazích ztrácela.Nejlépe to vystihla úplně poslední scéna z oslavy,kdy scénář všechny milenky vyskládal do záběru jak slepice na hřad.Prostě se nebudete ani vteřinu nudit. ()

hanca.uh

Tato maďarská 1. série je verzí Hřebejkova seriálu Až po uši (2014-2017) a je fajn. Když si odmyslíte celkovou přehnanost seriálových postav, tak za mě je tato dřívější verze našich sousedů super a pro pobavení úplně dostačující (navíc v té maďarštině je to ještě víc.....egy nagyon vicces szar sorozat:-)). A jelikož jsem naši později natočenou českou verzi viděla dříve než tento prvotně uvedený seriál:-)), tak můžu tady ty maďary srovnávat....no aktuálně jsem na konci 1. serie a zatím teda vedou:-) ()

evulienka3

Tento seriál podľa mňa výrazne padá na detailoch, teda presnejšie povedané na ich absencii. Naivne som dúfala, že možno druhá séria to nejako dotiahne, žiaľ opak bol pravdou a pritom si to seriál miestami priam žiadal. Priestoru na to mali habadej, ale využívali ho na skôr na "omáčky" a niekedy nepochopiteľné skratky, ako na veci pre mňa podstatnejšie napr: hlbšia kresba jednotlivých charakterov, prepracovanosť vzťahov a deja. No aby som len nekritizovala, tak musím povedať, že to bol naozaj príjemne strávený čas so sympatickými hercami, humornými situáciami, ktoré ma skutočne od srdca pobavili. Pre milovníkov nenáročných vzťahoviek a romantiky, môžem vrelo odporúčať napr. cez hbogo. ()