Karel Kovář komentuje aktuální dění ve společnosti a politice. Sledujte jeho pravidelně nepravidelné komentáře na Seznamu. (Stream.cz)

verbal odpad!

Taxem se zase jednou poblil na Tytrubku. A tyhle patogeny jsou celosvětově označovány velkohubým kokotporátním termitem „influencer“, protože díky jejich retardovanému čurákování pak globalizační firmičky prodají mongoloidům více přebušených vancek a eplů. Já bych tedy použil daleko výstižnější označení, a sice „dementizer“. A taková dementizace je patologická už v momentě, kdy tyhle prachsprosté hrabivé pozornostní kurvičky získávají mezi vypatlanými pubescenty funoušky čelyndžemi ve vyžírání zkažených fazolí z Tesca. Dělat ze sebe za prachy veřejně kokota je totiž rozhodně pohodlnější, než pracovat, a z pištění postižených školáků na tytrubkových srazících jednomu dozajista řádně zduří píšťala. Ovšem opravdu závažně chorobným společenským jevem se to stává v momentě, kdy tyto rádoby hvězdy globalizační kanálů a žump a názorové autority blahoslavených překročí své dosavadní ambice roztírání po sobě hoven a „vyrostou“ v krutopřísné yntelechtuány a „ostřílené“ geopolitické kokotmentátory, kteří tomu dříve nasbíranému, děsivě vysokému počtu sledovačů, rekrutovaných ve 100 procentech z kvocientně retardovaných dětí a „lyberálňých hospodyněk“ s nedokončeným základním vzděláním, začnou z pozice fekální dementceleryty sugerovat, co si mají myslet o točení světa. Podklad svých mentálnázorů mají samozřejmě neoddiskutovatelně podložen výhradně trendy, kůl a IN tytrubkovými videjky jiných světových patogenů, které od startu své kokotí kariérky tak nadšeně kopírují. No a pak takový pičusek, hnán celou svou nedospělou egomaniakální rádoby autoritou a hnutím zarytě angažované pozornostní kurvy „Kovy matters“, vyblije tolik trendy mateřskoškolní demagogizační tuposračkol „Kovy a americké nepokoje“. Je mu z toho dozajista děsně teplo u šulínka a bezesporu se pak labužnicky sebelaská nad komentáři typu „Kovi ti sy, upně ten nejvjetšý yntelygent jakího znám!“. Ale to jen do té doby, než zjistí, že na tytrubku jsou také solidně odargumentovaná a ideologicky nezmanipulovaná protividejka, na základě kterých se jeho světové patovzory náhle začínají dementovat, a aby nebyl za úplného čuráka, začne se dementovat i tento dement. Ovšem dementovat tak, aby z toho vyvázl s neodřeným žaludem a nebyl náhodou před těmi 250 000 mentály za totálního kokota. Čili to, co vyblil napoprvé, je samozřejmě pravda pravdoucí, říkala to přece i Máňa z prasečáku, jen jakože uups, některá data předtím roztomile zapomněl nezkreslit a nevytrhat z kontextu. Komentovat, jak je to nebývale páteřní a nepřizdisráčské, už raději nebudu, pouze vyjádřím hluboké zděšení nad tím, že něco takového je údajně nejsledovanější hnis českého internetu, urputně mentorující přitroublé děti. Takže, milí rodičové, pokud byste náhodou přistihli svá antikoncepční selhání při sledování této žumpy, vřele doporučuji důkladně je zbít a tak do třiceti jim ty internety úplně zarazit, aby vám je náhodou neformovali takoví hloupí, povrchní a až morálně pokřivení kriplové. Opravdu upřímný odpad a šel bych klidně i níž. ()

MikeCool

Z té YouTube skvadry česko-slovenských končin, patří tvorba Kovyho mezi mé oblíbené. Minimálně kvalita zpracování je u Kovyho znát. ()

L_O_U_S

Nemůžu říct, že by mi Kovyho videa sedla úplně, to zase ne. Vytknout by se tomu daly ty vložené záběry ze starších filmů, které v daném kontextu až tak vtipné nejsou, kritizovat by se daly i překlepy, anglická transkripce v titulcích a chybný překlad. Ale to, že Kovy dokáže oslovit mladé lidi politikou, je obrovské plus, za které s klidným svědomím dám i nadprůměrné hodnocení. (1 371.) ()

kukkik

Souhlasím s uživatelem Lucas005. Buďto je nutné přidat nějaký seznam "epizod" (hodně štěstí), případně alespoň minimální info ale v téhle podobě tento zápis nemá naprosto žádný smysl. Prosím o nápravu ()

wolverine

Myslím, že v dnešní době je Kovy jeden z mála youtuberů, kteří netvoří debilní obsah. Dělá YouTube scéně dobrou reklamu. Když vidím obsah reakčních kanálů, chce se mi zvracet. Jsem rád, že existují lidé jako Kovy a dávají do svých videí srdce. Kovy mě prostě inspiruje. Jen tak dál Kovy. ()

Aragorn

Nechápu, proč tady všichni na Kovyho nadávají. Když ho srovnám s ostatními youtubery české scény, je oproti těm žebrákům lajků a reakčním kanálům naprostý umělec. Informuje o politice, o dění ve světě a jeho specifický humor, kdy nemusí použít ani sprostá slova, aby to bylo vtipné (což neumí nikdo z těch odpadních kanálů, které jsem zde zmínil), je skvělý. Kovy je jedním z nejlepších youtuberů, které jsem kdy viděl a pouhých 35% na ČSFD si rozhodně nezaslouží. ()

nanamarak1

U některých videí jsem se solidně pobavil (hlavně Šmejdi), ale na ČSFD to nemá co dělat. Kovy je v pohodě a zdejší odpady nechápu, vždyť většina těch videí má i vzdělávací fukci. ()

CreepyJoe odpad!

Transparentní youtube nula, naprosto hloupý a podprůměrný člověk, jenž svými stupidními názory manipuluje děti. Co se týče jeho kontentu, je to naprostá zoufalost, jedná se o klasickou trendy kurvičku, které skáče jak fanoušci pískají a tak z původní celebritky kasírující penízky od Babiše a Agrofertu se postupně dopracoval k antibabišovi, protože co? Má přeci páteř :D Nehledě na další jeho totálně hloupý plky. Prostě si boreček přečte titulky v médiích a pak "machruje před kamerou" jaký je to intelektuál. Jediný proč je tahle nula populární, je že zkopíroval celkový formát ze zahraničí a byl první kdo to udělal, celé. ()