Akmongseonsaeng

• Južná Kórea 악몽선생 (viac)
Thriller / Mysteriózny / Fantasy
Južná Kórea, 2016, 3 h 12 min (Minutáž: 13–21 min)

S novým učitelem se začnou plnit sny studentů. Předseda třídy Ye-rim musí vyřešit děsivé tajemství, než bude pozdě. (Netflix)

Mkqp

Super nápad, nicméně k většímu prožitku chybělo lepší provedení. Menší množství dílů o krátké délce uběhly poměrně rychle, a ačkoliv nemám rád epizodní příběhy, tak jsem byl dost spokojen. Největší škoda je závěrečného příběhu s rádoby hlavní hrdinkou, který se dle mého názoru povedl ze všech nejméně. Naštěstí tuto díru dokázaly trochu zacelit poslední vteřiny. Celkově tento mini seriál hodnotím velmi kladně a beru ho jako vynikající nízko rozpočtové béčko. ()

Víteček

Působí to neskutečně lacině a amatérsky, ať už prostředím, hereckými výkony nebo výpravou. Jako by to natočili za pár korun s kulisami, které sehnali po známých a když už byly u toho, tak přibrali i ty známé do většiny rolí, protože někteří z nich měli ochotnické zkušenosti ze školky. Jediný ucházející výkon byl asi Mr. Han, jinak to byla jedna velká bída. Zároveň je to děsně hloupoučké a působí to jako ze školky. Všechny postavy jsou úplně pitomé a ty morality v tom jsou strašné. Nejvíc mě asi dostalo razítkování lavic a starobylé zrcadlo, které si jen tak stojí před schody ve škole a všem je to jedno. ()

sara93

Já nevím proč, ale mě se to prostě líbilo. Záhadný učitel plní přání svým studentům. Seriál ve mě od začátku až do konce zanechal takový zvláštní záhadný pocit. Příběhy byli zajímavé a dávali svým způsobem smysl. ()

da040926

Nápad dobrý, nicméně provedení nepochopitelně primitivní. Od návnady do pekla tou nejjednodušší možnou cestou, žádné napětí, sofistikovanost ani zvraty, nulový odpor obětí, bez náznaku myšlení. Všechny díly jsou vytvořené jak přes kopírák, včetně nesmyslného žadonění o zrušení smlouvy. Jako moralizování pro mentálně zaostalé pětileté děti asi ok, ale jako seriál pro alespoň průměrně inteligentního diváka zoufalé. Končím po 8.díle a dávám 35% za sympatickou postavu záporňáka a jeho úsilí zlepšit průměrné IQ lidské společnosti. ()