Důvěrné a často překvapující odhalení hvězd a osobností v originální diskuzi moderované i v posledních minutách roku 2018 Jaromírem Soukupem. (TV Barrandov)

Stíba

Po letech jsem udělal to, co jsem plánoval už roky, a na Silvestra, den kdy chlastat, dělat bordel a střílet rachejtle vyleze každej vocas, kterej to za celej rok nestih, jsem zustal doma. Z Vánoc mi zbylo pár piv a tak jsem ani nic nenakupoval, dal si večer vanu a pustil televizi. Když jsem při projíždění televizních programů u kterejch ani neznám názvy deseti základních stanic, který u nás dneska existujou zjistil, že celebrita současné televizní tvorby Jaromír Soukup vysílá svůj jedinečný Silvestr, neváhal jsem ani chvilku. Myslím si, že jsem celkem dobře věděl do čeho jdu (byť vystoupení českého mediálního guru, které jsem doteď viděl, by se daly počítat na minuty) a přesně to jsem dostal. Laciný humor, groteskní až trapné situace, hudební vykopávky z nichž některé mám ale rád, marxistické úvahy a ze selebrit vše exkluzivního od Maxim Turbulenc, Radima Uzla až po Ringo Čecha. Faktem ale je, že jsem tuhle taškařici vydržel sledovat celou dobu s menšími oddychy naprosto bez problémů, což do teď troch nechápu, ale je to tak jiná směsici od všeho co člověk normálně vídá, že je to vlastně celkem osvěžující. A to mě na tom asi bavilo nejvíc, byť bych si dokázal představit i absurdnější situace. V podstatě je to tedy nehodnotitelné ale přesto (a nebo právě proto) zvedám tuhle bestiální show z hlubin místního odpadu. ()

SOLOM. odpad!

Během včerejšího Silvestra jsem měl televizi jen jako kulisu v pozadí, ale když už jsem věnoval programu svou pozornost, musel jsem neustále přepínat mezi tímto a tím primáckým patosem rádoby silvestrovské zábavy. Já se divím, že do toho strkají furt prachy. Místo aby pustili nějaký normální film (filmy), pozvou hosty, natočí pár pokleslých scén, zpěváci zazpívají na playback, povypráví nám pár humorných historek z minulosti (ovšem většinu už jsme slyšeli někdy jindy – někde jinde… ()

Olík

Jaromír Soukup, Standa Hložek, Mojmír Maděrič, Petr Martinák, Maxim Turbulenc, Bohuš Matuš, Můžu hned Uzel, Honza Musil, mladá Jandová, Tomáš Magnusek….mám pokračovat? Mimochodem, když už jsem se otřel o Tomáše Magnuska, tak to bych tohle „Společenstvo pouťového prstenu“ přirovnal ke castingu do jeho filmu. Pokud jste si mysleli, že egoprodukce TV Barrandov už dávno dosáhla samého dna televizní kultury, tak se nenechte mýlit…..pořád se dají posouvat limity směrem peklo. Jenom marně přemýšlím, jaký je rozdíl mezi tím trávit poslední den roku s Jaromírem Soukupem nebo s Lozjou zásobeným basou lahváčů a petardami z tržnice?!?!?! ()