Duncan Vizla (Mads Mikkelsen) je jeden z nejlepších nájemných zabijáků na světě. Do důchodu mu zbývá pár týdnů, a tak by se rád uklidil někam, kde si počká na tučný důchod. Nakonec se ale nechá zlákat na jeden poslední kšeft. Během něj zjistí, že skutečným terčem měl být on sám. Asi by to nechal být, ale když je vystopován zabijáky nastupující generace, rozhodne se vypátrat, kdo za tím je, a pomstít se. (FoxMulder)

DwayneJohnson

Nic pro slabomyslné povahy, ani ochránce zvířat. Polar je čistokrevná, šílená a tak trochu béčková vyvraždovačka ve stylu John Wick, které vévodí Mads Mikkelsen, jehož výkon bych označil jako lehce odlehčený, až zábavný. Vůbec mi zde chybí žánr komedie, protože některé scény si o to doslova říkají. Jsem spokojen skoro na nejvyšší míru a jen úplný konec mi zabránil tomu, abych šel do plných. Kdyby film stříhli úplně po posledním výstřelu, byla by to koule jak vyšitá. Takhle budu muset počkat na další pokračování, které snad určitě někdo natočí. ()

PROCESOR

Srovnání s Johnem Wickem se samo nabízí. A musím říct, že tento snímek je mi mnohem blíž. Přijde mi, že tady se povedla ta stará škola. Mads Mikkelsen vypadá v roli nájemného zabijáka hrozivě a vše mu věříte, kdežto Keanu Reeves za mě působí směšně. Děj je jednoduchý, jak jsme u podobných snímků zvyklý. Přesto sem se nestačil nudit a za mě spokojenost. ()

jedna_vrana

„Lidi se mě ptají, proč nechávám vyšetření prostaty na konec. Prostě chci, aby se mí pacienti měli na co těšit.“ Áno, film je mierne absurdný a ako už viacerí spomenuli, ak by mal v popise aj žáner komédia, človek by ľahšie naskočil na túto vlnu. Celému filmu kraľuje Mads Mikkelsen – a jemu pristane aj takáto úloha. Príbeh je síce predvídateľný od začiatku do konca – prenasledovaný agent tesne pred dôchodkom. Ale ak očakávate ľahkú zábavu na piatkový večer, film je na to ako stvorený. Herci hrajú tak, že vám je jasné, ako si natáčanie užívali. Príjemný akčný film so špičkovou kamerou a choreografiou. ()

Asia_Power

Duncan by si rozuměl s Johnem Wickem...i když vzhledem k tomu, jak dopadl Duncanův pes, by se asi museli scházet jenom pracovně. Každopádně Mads jako nájemnej vrah je doslova jako účes a celkovej vzhled Vanessy Hudgens v tomto filmu. Ano je děsivý, smrtící a vážně z něj jde strach. Kromě toho, že Vanessa tu vypadá opravdu příšerně, je vše ostatní, buddhodík, v pohodě. Hlavní zmrd je něco tak neskutečně odpornýho, že sem málem vrhla pokaždý, když se objevil na obrazovce. Teplej pašík,porážkové váhy s botoxovejma rtíkama ho má v řiti tak 5x denně, každopádně svou roli dává na pána - Nenávidíte ho od prvního pohledu. Jako bonus je to kolosální debil a krásná ukázka, že občas je lepší svému zaměstnanci zaplatit a klidně přidat i nějakou tu prémii, jelikož Madse by vyplatil i Strýček Skrblík, pokud by nechtěl skončit bez jedinýho brka na pekáči. Ve filmu se vyskytuje celkem vražedný číslo zavražděných, Mads to kosí na všech světovejch stranách a zuby si na něm vyláme i speciální ASSasýnský komando. Přitom stačilo tak málo...Sáhnout do peněženky a vyplatit ho. Konec mě navnadil na pokračování, který určitě nebude, ale je to asi jako se sexem se Suki Waterhouse - Ten taky, dle všeho neklapne, ale snít o něm můžu. ()

Ellmariachi

Ono to má celé jeden problém. Film si šíleně protiřečí. Mads je skvělý. Jeho postava je skvělá. A vše kolem něj příjemně připomíná starou školu. Jenže se posuneme na druhou stranu k záporákům a tam nevím proč si tvůrci řekli, že z toho udělají zvláštní patvar. Rádoby cool tým zabijáků působí jak z jiného filmu. Šéfík už pak jako z jiného vesmíru. Zvláštní ale je, že i přes to má film silné momenty. Jenže k čemu to je, když je pak zabije prvoplánový sex, který vypadá strašně hloupě a zbytečně. No a hned na to přijde parádní akce. Co musím pochválit jsou nekompromisní obě strany barikády. Trošku mě mrzí slabé využití Katheryn Winnick. Ta baba je neskutečně sexy a s kvérem v ruce by ji to seklo. Každopádně i když poměrně prskám, jsem vlastně dost spokojený a dám krásných 75 procent za hodně slušnou krvavou podívanou. ()

• Písnička, která hraje na začátku filmu, je „September“ od Earth, Wind & Fire. Ve 45. minutě pak hraje „Islands In The Stream“ od Kenny Rogers & Dolly Parton. (Duoscop)
  • Filmovanie snímky prebiehalo v Kanade, predovšetkým v okolí Toronta. Scéna odohrávajúca sa vo vile v Čile sa natáčala v Argentíne. (MikaelSVK)

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (viac)