Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

PlysovyMacko

Film zacina ako temny thriller o seriovom vrahovi. Tak v polke sa zacne hovorit o faze mesiaca, ktory otvara kanal do ineho sveta a potom sa prida cestovanie v case. Koniec, rozuzlenie preco sa vrazdi je skvele, ale viac by fungovalo v nejakom odlahcenom sci fi, nie v kriminalke s detektivom posadnutym jednym pripadom na rozmedzi tridsat rokov. Boyd je skvely. ()

regentor

Snímek který začíná jako zajímavý thriller se změní v agitku odporné fašistické ideologie jediných správných myšlenek, kdy je dovoleno vraždit nevinné lidi jen proto, že má někdo jiný názor. Svým způsobem to však může  být odraz naší reality, kdy to co se děje kolem nás je film který sledujeme a zároveň jsme jeho protagonisty. Děsivé , nikoli však nemožné, psychopati kterým se přesně tohle líbí jsou všude . ()

husak_k

Film má strašně nevyrovnané tempo. Chvíli jsem měl pocit, že koukám na pecku, a chvílema to bylo zas strašně slabé. Ale Boyd Holbrook je strašně super herec. Takovej Brad Pitt pro chudý. 60% ()

Facerr

Slušný, mysteriozní, ale i tak trochu zoufalý. Ne úplně originální nápad zpracovaný tak, že člověk z něj má pocit jen náznaků něčeho, co si má domyslet. Za podívání to ale stojí. ()

prochyn

Ty jóó, scyfy detektívka. No páni! Někdy se ptám z jakého důvodu se točí takové kokotiny. Možná někdo přicestoval časem a autorům tohoto roztomilého snímečku vymyl mozek. ()

shaacul

Začne to hollywoodským velkofilmem, pak to přechází do slušného B filmu, pak do TV filmu a končí to jako slabší epizoda průměrného seriálu. Twist který nás čeká, jsem tušil skoro od začátku. Pokud je hlavní myšlenka cestování časem, kusí to mít logiku, ta taky moc není. Navíc, pokud bychom vynechali všechen slow time, kterým se snaží vytlačit režisér emoce, tak je z toho hodinová epizoda do seriálu. ()

srolyma

Skupina Bílých amerických vlastenců v budoucnu zapříčiní zkázu světa a tak je vyslána do minulosti černošská vražedkyně, aby všechny ty zlé Bělochy postupně zklikvidovala. Téma zcela poplatné současné pomatené módní vlně, nicméně zpracované velmi dobře. Je v tom trochu z Terminátora nebo z Dvanácti opic, nechybí akce, lehké mysteriózno, emoce i dějové zvraty. ()

Domas88

Ach jo.. asi víc než zle z tohodle filmy je hodnocení (když jsem psal hodnocení bylo 61%) , já si řekl , že 1* za 1/2 filmu je až moc.... ()

wowylgu313

45% max :) ono se to snaží udělat něco velkolepého ale přitom taková kravina ... kdyby to celé nebylo dané do Scifi režimu tak by to bylo teda mnohem lepší , proč prostě nejde udělat seriová vražedkyně v normalní době bez nějakeho cestovaní z budoucnosti ... prostě ne no ... neříkám že to bylo celé špatně , ale cpát do něčeho co mohlo opravdu krasně fungovat , prostě něco na víc není vždycky nejlepší cesta ... posledních 15 minut už jsem klepal nohou o zem a těšil se na konec abych mohl jít spát ... ()

blazma

Docela zajímavá sci-fi detektivka. Docela zajímavý koncept cestování časem, ale jinak to moc nedává smysl. Nebo jako smysl to dává, ale nijak to nezaujme. Celou dobu mám pocit dost v ponurou atmosféru, která ten film docela ničí. Zkrátka taková jednohubka. ()

lektvar

Strasne vela nelogickych veci. Kluce zostali v lietadle a ako byvaly policajt nemohol mat sluzobnu zbran - to boli tie najbanalnejsie ()

rigby

Povedené téma i zápletka, výborná kamera, začátek vypadal velmi slibně. Bohužel po chvíli to začalo nějak nudit a navzdory všemu to nedokázalo zaujmout tak, jak by mělo. Nakonec z toho byl podprůměrný televizní film, u kterého je škoda trávit čas. ()

Kushina

Bitch please, konečně film od netflixu, co má hlavu a patu a je v něm nakonec vše řádně vysvětleno. Aneb když celý život obětujete tomu, abyste zabili úhlavního nepřítele a když vám osud dopřeje, tak spoušť nezmáčknete, protože váš úhlavní nepřítel je člověk, kterého ze srdce milujete. Ne ještě ne, teprve budete milovat, cestování časem a jeho paradoxy jsou prostě skvělé a miluji to. Většinou filmy od netflixu hatuju za jejich neucelené a nedodělané konce, ale tento konec skončil s hřejivým pocitem na srdíčku. 70% ()

Ace.A.T.L.

Začlo to zajímavě a člověk se těšil, co z toho vznikne. Pak se to zase drobet zvedlo, když se začal tvořit časovej paradox, ale pak to chytlo velkej spád dolu, až to vyšumělo v nic moc zajímavýho. Neříkám, že by to nebavilo, ale ani to nevyužilo ten potenciál a znova si to už nepustím. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

Saxos

Toho kluka Dextrovýho není skoro poznat. Film rozdělen do devítiletých bloků, kdy s každým odpadá určitá mystičnost i napětí. Samozřejmě tím pádem přibude objasnění o co vlastně jde. Klady: průměr ve všech bodech. ()