Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

herr_carter

První třetina filmu skoro na plný počet, zbytek na hovno s cibulí. Tohle ať mi někdo vysvětlí, jak se s tak zajímavě se vyvíjejícího netradičního kriminálního filmu dokáže vyvinout takové nelogické cosi. V závěru jsem nebyl překvapený z pointy, ale spíše z faktu, že jsem dokoukal až do konce, když už mě to pak vlastně vůbec nebavilo. Možná proto, že Holbrooka od Narcos řadím mezi hereckou superelitu..................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

sedm.1

Prvotřídní kotrmelec. Těšil jsem se na temný krimi thriller, dostal jsem absolutně vymaštěnou sci-fi. Úvod ale přitom ještě vypadal skutečně slibně, nekompromisní krvavé vraždy, mladý sympatický policajt, temné ulice, syrový vizuál, prostě vše dle mých představ a očekávání, jenže zhruba po půl hodince došlo k události, která mi naznačila, že tady nebude něco v pořádku a bohužel postupem času se to už jen a jen zhoršovalo, a to vinou kupení se na sebe dalších a dalších vážně nedomyšlených událostí, činů a dějového vývoje, který vůbec, ale vůbec nedávali smysl, tvůrci se tu navíc neobtěžovali ani příliš cokoliv vysvětlovat, načež jsem tedy doufal, že alespoň v samém závěru to pak nějak do sebe všechno zapadne, čehož jsem se ovšem též nedočkal, respektive spíš naopak, pointa to zazdila úplně, a já jsem tak při závěrečných titulcích jen nevěřícně čuměl, jakého blábolu jsem byl právě svědkem. Vždyť to nemělo vážně absolutně žádnou logiku, spousta scén a dějových činů se tam navzájem popírali, no prostě fakt popletené scifíčko, bez hlavy a paty. Alespoň tedy že ten Boyd Holbrook tu hraje poměrně výraznou roli, jinak bych to musel zašlapat do země asi úplně celý. Za mě se tak zkrátka jedná především o scénáristicky velmi zpackanou a nezvládnutou podívanou, kterou jestli někdo pochopil, tak má u mě uznání, i když stejně dotyčnému nebudu věřit, já to přes veškerou snahu každopádně vůbec nepobral, a opakuji, v tomto případě se hrátky s časem katastrofálně vymkly tvůrčí kontrole, a to dokonce až takovým způsobem, že na to doplácí i naprosto veškerý ostatní obsah filmu, který tak nemá ani důvod a smysl jakkoliv dále hodnotit, či rozebírat. ()

vitekpe

Zacatek slibny a o to vetsi zklamani ze zbylych 80% casu... Jakoby scifi, kde se vsichni tvarej strasne dulezite, ale cele to nejak postrada smysl i logiku. Nebo jsem to nepochopil. Tak jako tak jsem se ve vysledku nudil a dokoukal jen s premahanim... ()

iXtr3m3

Prvá polovica bola ďaleko lepšia ako druhá polovica. Sci-fi bez sci-fi, ale slušne zahrané, na druhú stranu kvôli vysokému časovému úseku skratkovité a klišoidné. Vedel by som si to predstaviť ďaleko lepšie. Ale ako vždy od Netflixu, zaujímavé. ()

Lukoboss

Dokud se film pohybuje v rovině thriller - krimi, je všechno v pořádku a funguje to. Ovšem jakmile to začně přecházet do sci-fi - mystery, už to není ono, něco tomu chybí a kouzlo se ztrácí. Finální rozuzlení pro mě postrádalo "wow efekt", film najednou končí a máte pocit, že jste se dodívali na něco jinýho, než na co jste se dívali na začátku. Nevím, jestli to byl záměr, ale úplně se to nepovedlo. ()

Corpsegrinder

Překvapivě velmi zajímavá sci-fi detektivka která mi atmosférou trochu připomínala Predestination. Na to že se v podstatě jedná o pseudo indie Netflix produkci to má hodně zajímavej, téměř neo-noir vzhled, hodně dělá obzvlášt kamera která je vážně super. Někdo si taky dal očividně práci s hudební stránkou filmu, at už jde o oficiální synťákovej soundtrack nebo těch několik slušně vybranejch licencovanejch pecek co se tu objeví. Je to další z těch menších filmů o kterejch se moc mluvit nebude a je to škoda neboť právě takový filmy dělaj každej rok zajímavější. ()

Merkin

Fenomén dnešních rychlodělných snímků - dobrá myšlenka, ale její potenciál zcela zlikviduje krátký a bezobsažný závěr, který polovinu věcí nevysvětluje vůbec a zbytkem úplně pohřbí úvodní premisu. ()

Hanys_

Fain scífko, které na mě působí, jako kdyby fakt patřilo do těch akčních osmdesátek. Herci dostatečně sympatičtí, a nemít se závěrečnýma minutama pocit, že to asi zas tak smysl nedává, tak jsem ještě víc spoko. ()

Paity

Typická Netflixovina, námět zajímavý, první polovina filmi fajn, ale pak to jde totálně do kytek. Opě promarněná příležitost. ()

SpaceOdyseus

Takovyhle film musi byt chytry, nebo se tak alespon tvarit. A me se zda, ze Mickle na toto postupne rezignoval. Zacina to moc dobre, jako klasicka, dobova kriminalka s ponekud netradicnim pripadem. Postupne se to samozrejme zmota asi hratkami s casem? Ok, to mam rad. Je skoda, ze v periodicke strukture filmu dojde nekolikrat k falesnym vyvrcholeni, po kterych nasleduje citelne zvolneni. Diky tomu film nema moc konzistentni tempo. Silnejsi rezijni tah na branku tu citelne chybi. No a ke konci jsem uz ztracel pozornost. Kazda dalsi vysvetlovacka byla min zajimava nez cokoli, co napadlo me. ()

woodsman

produkcia netflixu sa mi fakt paci je dobre ze natacaju filmy toto bolo skvele hlavne zaciatok cely cas som mal s toho taky pocit slaby inception fakt skvele natocene milujem cestovanie casom ale nechapem naci im pichala tu latku preco ich rovno nazastrelila ()

Prochy38

Nakonec hodně příjemné překvapení. Ze začátku jsem se dooooost motal a ztrácel, ale vše si našlo cestu. Nejde o žádnou pecku, ale jsem rád, že i když není moc peněz, jde natočit originální sci-fi. ()

petikacka

Tak do poloviny filmu to bylo OK...Pak se to začalo zrychlovat a zkracovat až to působilo šité horkou jehlou...Škoda, potenciál to mělo, byl to dobrý nápad, ale nakonec to nedopadlo... Za mě 65% ()

Illy

Tenhle film se rozjede jak vlak, ve kterém se pohodlně usadíte a pak s hrůzou zjistíte že zastavuje v každé malé řiti a do cíle se už jen plouží. Z počátku parádní atmosféra se postupně vytrácí, což je veliká škoda. Frekvence i tak dál zůstává jedním z nejlepších filmů o cestování časem a časových paradoxech... Na druhou stranu, takových snímků se příliš netočí a rozhodně to nepovažuji za ztrátu času, naopak. Holt nemůžeme pokaždé dostat Upgrade. Páteční Netflixové filmy jsou zatím sázkou na jistotu. ()

theSaint

Pointa filmu je zcela upside down, jelikož tvůrci v podstatě propagují to, proti čemu v jádru brojí. Názorově zcela zcestné a jakési mylné přesvědčení o "vyšším dobru" se nedostavilo. Řemeslně vůbec ne špatné, atmosféra první poloviny ucházející- těšil jsem se na starou dobrou noir krimi a dostal jsem rádoby morální apel na "right thinking" (jaká to ironie). Zahozený a nevyužitý potenciál prvních 40min dost zamrzí- role Boydovy v pršiplášti ala Blade Runner sedla. Ale jinak nepochybuji, že praví "demokraté" u závěrečné pointy chrochtali blahem. ()

zahadum

Robí niekto v nových " pracovných táboroch " ? ehm pardon montážnych linkách kde super rýchlosť nahrádza mega super rýchlosť...kde vrieska team leader a stále sú mítingy o slabej produkcii ..sem tam bokom utrúsia niečo o kvalite....prečo o tom píšem ? lebo Netflix je taká rýchla továreň na všetko kde v prvom rade je rýchlosť produkcie.....proste kvantita nahrádza kvalitu....ultra debilina ktorú pokojne vypnite po hodine..alebo lepšie ak ju nezapnete a budete spomínať na doby kedy sa nerazilo heslo ": " KVANTITA PREDÁVA - KVALITA ZDRŽUJE " kapitalisti kapitalisti...jedného dňa v tej rýchlosti predbehnete sami seba...vy kurvy ! ()