Policajný dôstojník z Philadelphie bojuje s celoživotnou posadnutosťou, aby vystopoval tajomného sériového vraha, ktorého zločiny vzdorujú vysvetleniu. (dixx)

Martrix

Přestože se třetina filmu nese v duchu mysteriózní krimi, žánrově patří V měsíčním světle, mezi čisté sci-fi. A nijak špatné. Nicméně, už jsem viděl pár lepších skákaček. Jde o to, že jakmile si poskládáte oč jde, už se na vás valí jen předvídatelnosti. Ale i tak jde o solidní jednohubku v kvalitním provedení. Holbrook je typicky Netflixový herec ...film sám utáhne, z jeho herectví, ale na zadek nepadnete. Uvažoval bych i o čtyřech hvězdách, ale když si uvědomím, že se tomu všemu dalo předejít... . Stačila by přátelská návštěva a vysvětlit oč jde... . Informace jsou totiž v čase přenosné. Fyzika nespoléhá na mlčenlivost a zodpovědnost. Navíc nějakým timetravel paradoxem, se tvůrci moc nezatěžovali. Takže to nechám za velmi slušné 3*. ()

okkac

První polovina super, atmosférická a mysteriózní. Ta taky byla ukázána v trailrech. Druhá polovina mne už tolik nebavila, jak by se čím blíže současnosti, vytrácel ten efekt tajemnosti. 6/10 ()

V_erus_h

Asi budu lehce neobjektivní, protože jsem byla donucená shlédnout film s českým dabingem, což bylo něco hrozného. Mám pocit, že to snad překládal google a dabér to neřešil a četl, co měl na papíře, takže to je hvězda dolů. Ovšem i po obsahové stránce to byla bída, trvalo dlouho než se vůbec začalo něco dít, postavy se nechovali realisticky, teda spíš se chovali jako neschopní blbci. Příběh stokrát recyklovaný, s ničím extra novým, ačkoliv konec byl aspoň trochu zajímavý. Pobavila mě rasová korektnost, aneb potká se černoch, běloch a Ind, aby si spolu zahráli ve filmu a stálo to za prd.. :D ()

CinemaRanger

Fantastický úvod v osmdesátkách se skvělou atmosférou, napětím a hezkým vizuálem. Navíc za doprovodu výborné hudby, slušného tempa a skvělé kamery. Devadesátková pasáž trošičku slabší, ale stále hodně dobrá. Potom krok zpět. Ve druhé polovině jen jedna akční scéna, sice intenzivní, ale jinak nuda, tempo je pomalé. Napětí a atmoška se zcela vytratila. Závěr je uspokojivý, ale na pár otázek neodpověděl. Jako celku dám 4 hvězdy, protože je to originální a jde o velmi sympatický mix sci-fi a detektivky. Herci taky hrají skvěle. Sice to nejsou žádné velké hvězdy, ale Boyd Holbrook jsou s Bokeem dobří parťáci a švagr ,,Dexter" je taky fajn. ()

Cedr

Fajnová neo-noir jednohubka, která zaujme skvěle atmosferickým 80s úvodem. Jakmile však scénář začne odkrývat své karty, tak zmizí i napětí a tajuplnost. 7-/10 za sympatie ()

filmmovier

Neskutečná sci-fi blbost s šíleným dějem a ještě šílenějším koncem, který mi přišel totálně mimo mísu. Na druhou stranu to byla docela zábava a technicky a vizuálně je to velmi vydařené. Nicméně pitomé. Vůbec jsem nechápal, jak nesmyslně tady to cestování časem funguje, a jak to, že vůbec funguje. Těžce průměrné, a přitom je škoda, protože potenciál je v tomhle filmu veliký a často je i vidět. ()

Tosi

A zase cestování časem.... Film vypráví příběh dvěma směry, vždy v devítiletejch intervalech a začíná koncem, kterej se nakonec nestane. Tak jak se tady kroutily detektivní a scifi žánr dohromady, občas jsem se kroutil i já, ale natočený to bylo zajímavým způsobem a nuda nehrozila. Film si užije svůj týden slávy a pak zmizí do zapomnění. Tři a půl. ()

Johnny.ARN

Taký zaujímavý thrilerík o cestovaní v čase zabíjaní ľudí na dialku. Trochu dlhé a trvá to, kým sa to rozbehne a kým to aj diváka začne baviť. Vhodné do telky a na zamyslenie sa, či nás to niekedy v budúcnosti predsa len nečaká. 2 z 5 ()

Mrkvič

Zvažoval jsem 4 hvězdičky, protože začátek je opravdu parádní a plný napětí a samotná myšlenka také není špatná. Ale je pravdou, že v druhé polovině film postrádá tempo. Díky vybudované atmosféře, která sice vyprchává, ale diváka stále drží, a očekávání, jak bude vše provázáno a vysvětleno, se divák nenudí, ale tou počáteční peckou už film přestává být. ()

oveckaoa

Ženská cestuje do minulosti , aby zabila členy jakéhosi hnutí nikde není řečeno, že to je hnutí za práva černých tak nevím co tu každý valí hovna o BLM a rasismu a , že je černá no a co Dahmer taky zabíjel černochy a nebyl žádný rasista prostě zabíjel toho kdo se mu zalíbil a barvu pleti neřešil.  Nicméně zásadní problémy co zde jsou v bodech  1. Proč je všechny nezabila najednou proč cestovala cyklus každých 9 let, když by nemusela chápu, že chtěly natáhnout stopáž, ale i tak?  2. Teoreticky by stačilo zabít toho vůdce třeba dříve než se narodil nebo než došel k těm myšlenkám a bylo by po starostech a nemusela by zabíjet ostatní. Navíc ten film neřeší to, že ti dotyční měly třeba i rodiny a příbuzné a ty mohly jít v jejich stopách  3. Jak to, že do háje žila , když ji v roce 1988  zabil to zabíjely pak její klony nebo jak to teda fungovalo? Však mají i její mrtvolu nebo ta mrtvola mizela taky nebo jak? Sama tam říká, že tam to nemůže už změnit tak, že tím pádem se nevrátila do budoucnosti a nemohla by v tom pokračovat?  4 Proč jich zabíjela tak debilním způsobem stačilo by je třeba zastřelit podělaným revolverem a policie by si to nespojila  5 Ten policajt, když už ji nechtěl zabít stačilo jí tu kapsli  zničit tím pádem by se nedostala do budoucnosti nazpět a bylo by hotovo navíc tím, že ji nezastaví schvaluje vraždy je jedno jakých lidí pořád to jsou vraždy 6 Toho policajta taky zabíjet nemusela už od začátku věděla, že má partnera  a , že všude chodí s ním tak ho stačilo jen střelit do ruky třeba  60 procent ()

Timak

Taková hra na něco víc, přitom je to vlastně lejno obalené v sci-fi alobalu. Ani zajímavý, ani napínavý, ani chytrý. A vlastně úplně zbytečný, jako Dextrova role. ()

lykan9

Čekal jsem sice něco jiného, ale i tak jsem byl v rámci možností spokojen. Ba co víc první polovina filmu byla skvělá a dokázala zaujmout. Tempo však postupem času začíná filmu V měsíčním světle docházet a samotný závěr mi přišel nezajímavý. Musím ale uznat, že jeden zásadní bod se podařilo tvůrcům dlouho skrývat a způsob, jakým se jim to podařilo, se mi líbil. Nechci být konkrétní, ale jedná se o původ jedné z postav. Škoda, že si tvůrci více nepohráli s druhou půlkou, protože jinak bych i mile rád dal více hvězd. Přesto si myslím, že si tento film aspoň ty tři hvězdy zaslouží. ()

Jaro.Krafcik

Tento nový film od produkcie netflix sa celkom vyjadril. Dobrý začiatok, prostredie, síce ta zápletka nebola až tak dobrá, ale fakt ma to bavilo. Plus dabing bol určite plusom. Až na ten zaver ktorý bol ozaj divný. Pozerám že film porovnávajú aj s predestination. Ozaj sa jedná o kvalitné thriller sci-fi l. 4* ()

JohnSmith

Příjemný thriller, který neprokecne závěr. Holbrook dobrý a jeho proměna v bezďáka moc pěkná. Na druhou stranu, stačí vidět jednou. ()

ghatos

Jako sci-fi kriminálka jakž takž, ale celé to slouží jako stafáž traumatu, až současné USA propagandě o představě současné "lepší" Ameriky 🤷🙃. Jako studijní materiál o USA 2022 a jejich ideové a kulturní občanské válce...no prosím 🙋. 38%. ()

m.a.t.o.

„Nie si jediná, kto sa snaží zmeniť minulosť.“ Celkom solídne sci-fi o cestovaní v čase, o ktorom vlastne do polovice ani netušíte, že je to sci-fi o cestovaní v čase. Záver je pomerne šokujúci. Píšem pomerne, pretože pre tých, čo videli Predestination, to šokujúce asi nebude. Ale aj tak, neľutujem, že som si In the Shadow of the Moon pozrel. Ak by záverečná tretina bola trochu vyšperkovanejšia, nie len „odbitá“ slovným opisom toho, prečo hlavná (ne)záporáčka koná tak ako koná, určite by som nemal problém prihodiť aj štvrtý vpich, ehm, teda hviezdičku. 65 % ()

herr_carter

První třetina filmu skoro na plný počet, zbytek na hovno s cibulí. Tohle ať mi někdo vysvětlí, jak se s tak zajímavě se vyvíjejícího netradičního kriminálního filmu dokáže vyvinout takové nelogické cosi. V závěru jsem nebyl překvapený z pointy, ale spíše z faktu, že jsem dokoukal až do konce, když už mě to pak vlastně vůbec nebavilo. Možná proto, že Holbrooka od Narcos řadím mezi hereckou superelitu..................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()