Welcome to Die Now

Záchranná mise. Dívka je zavlečena do smrtelně nebezpečné online hry a spolužák, který je do ní až po uši zamilován, se vydá ji osvobodit. Jednotlivé úkoly jsou intelektuální (úkol ve hře se nedá splnit pouze fyzickou silou), velmi různorodé a občasným pocitem uzavření v nekonečné smyčce i psychicky klaustrofobní. (Jirka_Šč)

Mkqp

Úkoly byly jedinou zábavou a téměř vše ostatní mě na tom nebavilo, ale i tak stráveného času nelituju a někdy se opět na nějaké ty úkoly rád podívám. Die Now oplývá spoustou super nápadů, bohužel nefungujících jako celek. Přijde mi jako by se na něm podílelo 100 režisérů s odlišnou představou, přičemž si každý prosadil něco svého a někdo pak vše slepil dohromady. ()

Jirka_Šč

Uváznuti v smrtelné online hře. Zhruba desetihodinový sci-fi seriál (2017-2018), který klame tělem. Opticky je pro teenegary, v reálu je svojí inteligencí, krutou realitou a etickými otazníky (jedna postava je vyloženě zvrhlá) vhodnější pro diváky starší. Řešení některých problémů jsou tak náročná, že divák nestíhá, což považuji za pozitivum, protože kdyby byla jednodušší, nebylo by to věrohodné. Psychologie, hry, mentální klaustrofobie, akce, romance a trocha humoru. To celé super zpracované, s více než 3000 triky a více, než osmdesáti herci v rolích hráčů. Trailer. ()

• Natočeno podle nejpopulárnější manvy (čínská manga) tehdejší doby, která dosáhla 2,3 miliardy kliknutí. (Jirka_Šč)