Smíchejte skandálnost kocoura Fritze s roztomilostí Garfielda, přidejte špetku třeskutě inteligentní akce od Tarantina, vhoďte do mixéru a voila! Na světě je BAD CAT – nevybíravě vtipný, akcí nabitý animovaný film pro dospělé, který aspiruje na to stát se kultovní klasikou. Ve špinavé čtvrti v centru Istanbulu se racek Rifki s krysou Rizou připravují na párty roku pořádanou Sherem – horkokrevným, sexem posedlým kocourem z ulice. Opojná noc plná alkoholu, krasavic a barbecue se však promění v chaos v důsledku nečekaného příjezdu Sherova nemanželského, ale rozkošného syna Taca, a nešťastného úmrtí sladké a nevinné domácí kočky, která se stala objektem Sherova zájmu. Zatímco je majitel zesnulé kočky pevně odhodlaný pomstít její smrt, Shero musí čelit svému otcovství, porazit šíleného blázna a ještě se stačit zamilovat dřív, než mu z devíti životů nezbyde ani jeden. (Cinemax)

kolly13

Nic pro děti, ale pubescentní mládež. Akce, hlášky, animace dobré. Příběh trošku slabší, ale na dobrý průměr hravě dosáhne. ()

ilclassico

Bylo nebylo. Byl jeden nevrlý kocour, který nechtěl nic jiného, než si pořádně zaš... Dost, nebuďme sprostý, o pohádky se zajímají i děti. I když, pohádka... Tam, kde Buchty a klobásy (2016) narazili na americkou pruderii (i při 18+) a vše objímající dostupnost pro všechny (i pro puberťáky - však oni si už cestu najdou), Kocour jde vpřed jak utrhnutý z řetězu. Ač je slovník hodně ostrý, nezdá se vám, že je vulgární. Navíc obsahuje dvě složky, které Buchtám i Klobásám chyběli. A to je děj a humor (ne pubertální na americký způsob). Navíc, nenudí. Moc animáku pro dospělé není, těžko se porovnává, no tenhle mě mile překvapil. Že vzešel z kraje Půlměsíce, zůstava rozum stát. Zdrojem pro film je Bülent Üstün (1974), turecký karikaturista. Jeho příběhy o kocourovi jménem Şerafettin vyšli v pěti řadách v letech 1997-2011. V rámci žánru (animák pro dospělé) za 4. (kvalita animace nehodnocena). ()

MorraEddie

Shero je takový Garfield na tripu,který se pro jedno vrznutí neštítí ničeho - ani vraždy. Ačkoliv jsem v celém snímku nezaznamenal žádný humor a ta vulgární mluva mi spíš připadala trapná,tak příběhově je Zkaženej kocour velmi dobrým dílem. Nechybí zde romantika,akce a překvapivé zvraty. V tomto filmu je možné takřka cokoli a byl jsem celkem překvapený jak otevřeně se Turci staví k alkoholu a sprosťárnám. Animace byla spíše průměrná a není zrovna tím čím by se mohl snímek právě chlubit. Nejsilnější stránkou je scénář a jen za něj dávám 2*. ()

Malarkey

Je teda až s podivem, že Turci natočili něco tak drzýho, sprostýho, oslizlýho, ožralýho. A ještě o nanic díle kocourovi, kterej toho víc prokecá, než udělá. A co víc. Celý film bez skrupulí započnou smrtí jednoho kocoura a jedné kočky. Opravdu nic pro děti, což je patrný hned v úvodu. Na druhou stranu ale nevím, co si pořádně myslet. Jednak mě fascinuje, jak se Turci snaží přiklonit kulturou k západu a v tom jim zároveň opravdu hodně fandím. Druhak mi to ale nepřišlo zase tak moc vtipný. Pořád ale musím uznat, že se příběhem, prostředím a animací jedná o zaručeně lepší animák, než americká konkurence Buchty a klobásy. ()

Trevor

Na to, ako drsne sa snažila táto rozprávka pre adolescentov a dospelých vyzerať, mala v sebe aj trošku romantiky (svojskej), snažila sa byť trochu poučná (nedoplatky za nájomné neriešte lúpežov v banke) ale hlavne vtipná.To posledné jej vyšlo najmenej. Treba povedať, že tvorcom sa podarilo vytvoriť niečo, čo Vás síce zaujme a pravdepodobne to dopozeráte, nebudete to však odporúčať svojim priateľom rovnako ako si za pár dni ani nespomeniete o čom to vlastne bolo. Najrušivejšie pôsobilo neustále opakovanie kocúrovho mena (nepamätám si ho, a to som to dopozeral pred polhodinou) všetkými postavami. Inak je tých 65% na čsfd výstižných, pozrieť sa to dá... ()