Trolové, mimozemšťané a čarodějové z Arcadie se v apokalyptické bitvě utkávají o vládu nad svým kouzelným světem. (Netflix)

AdelleR

Uf, tak tohle byla teda jízda. Wizards to valí rapidním tempem - nejspíš kvůli jediné sérii, ale je strašná škoda, že oproti Trollhunters tak zkrouhli, tohle jsem si vážně užívala. Kolikrát to je tak rychlé, že to ani nejde pobírat. Wizards propojují všechny postavy, s nimiž jsme se v Arcadii doposud setkali, a jednu z hlavních zápletek tvoří orientace v minulosti, což vždycky zaručuje zábavu. Je to další hra s artušovskými legendami, která jede svou, navíc dabing ve složení O'Donoghue, Bradley, Headey a Molina je záruka kvality sám o sobě. A čaroděj rocker? Jasně, jsou tam klišé, ale až na ně nemám vůbec co vytknout. ()

Víteček

Lepší než 3Below. Příběhově a postavami jsem sice pořád ocenil víc Trollhuntery, ale tohle bylo dobře ucelené, nabité akcí a prakticky bez hluchých míst. Některé postavy z minulých seriálů jsou sice spíš do počtu a už to tak trochu tvůrci neví, co by si ještě vymysleli a nacpali do toho, ale zábava to rozhodně byla. Ono to nedá člověku vydechnout, takže o tom pak člověk nemůže přemýšlet a možná to zlepšuje dojem, ale jestli to tak je, tak se tím rád nechám obalamutit. 75 %. ()

UncleMorty

Oproti mnohem slabšímu 3Below si Wizards v mnoha polepšilo. Nejen že se vrátily konečně ústřední postavy Troll Hunters, ale především tu máme příběh, který rozvíjí už takhle velké universum od del Tora. O to víc váš tahle původně "starší" třešnička na dortu potěší tím, že je plánované pokračování v podobě filmu. ()