Když se teenagerka Harper doslova přes noc proslaví na internetu, začne si její matka Layla dělat starosti kvůli veškeré náhlé pozornosti. A její strach se brzy zhmotní, když Harper začne sledovat online stalker. Brzy dojde k násilí a Layla se musí postavit psychopatovi odhodlanému zabít ji i její dceru. (Filmbox)

oveckaoa

Harper má na instagramu stránky s módou jednou se jí tam nabourá hacker  co ji chce pro sebe. Pak začne vyhrožovat jí a její matce a oni s policií se ho snaží chytit. V rámci žánru nadprůměrný thriller jsou zde sympatičtí herci útočník má rozumný důvod ke svému jednání a je to napínavé.   Přemýšlel jsem i nad čtvrtou hvězdou, ale to by tam muselo být více mužských postav u  kterých by se dalo tipnout kdo to je  a policie by nesměla hrát křoví. 60 procent ()

vojacekr

Dávám 3, protože to celé svou naivitou působilo jak mise z GTA V. Nejen, že se kostýméři vyblbli, ale tak nějak by mohl vypadat příběh kvalitního pornofilmu i když se to snažilo víc působit edukativně. Asi nějaký studentský projekt. ()