Nacisti okupují Paříž. Websterovi a Albertovi to obrátí život vzhůru nohama. (Viasat)

Necrotongue

Tak už to není jen dojem, už mám jistotu. Jsou to humoristé. Indický major na vysokém postu v Londýně- super vtip:-) Ten se podařil. Jak už jsem psal, berlínské události jsou pro mě jednoznačně nejzajímavější, v ostatních případech už děj zavání telenovelovým pojetím. Moc se mi líbil výsadkářský trénink, který sestával z polské a francouzské konverzace a z morseovky. Co víc by taky měl takový paraagent potřebovat, že? No, alespoň se u toho můžu občas zasmát. Oblíbenou postavou je pro mě jednoznačně Robin Chase. ()

• Mercedes-Benz, kterým na začátku epizody jedou po Paříži nacističtí okupanté, má poznávací značku 1A-79133. Správně má být první číslice římská a poznávací značka tak má začínat „IA“, což odkazuje na Berlín. (Martin_L)
  • Pařížský dům, ve kterém bydlí Webster (Brian J. Smith), se ve skutečnosti nachází v Praze na Malostranském nábřeží. Když z něj Webster vybíhá, lze v pozadí vidět nasvícenou budovu Národního divadla. (Martin_L)