Gangster důvěrně přezdívaný Charlie se po své smrti vrazí zpět na Zemi v ženské podobě. Nejvíce problémů přitom způsobí dlouholetému příteli, který se marně pokouší předělat vlka na beránka... (oficiálny text distribútora)

burina

Na komédiach zo 60. rokov mám najradšej ten "good feeling", ktorý z nich srší. Lenže ten sa tentokrát nekonal. Do Debbie Reynolds sa prevtelí kamarát hlavného hrdinu a ako sa do nej/neho Tony začne zamilovávať, máte pocit, že je niečo zle. Divný film. ()

Lukiz

Neúspěšný spisovatel a sukničkář Charlie Sorel se po tragickém střetu s žárlivým manželem vrací do života v těle atraktivní mladé ženy (Debbie Reynoldsová). S i bez pomoci nejlepšího přítele George Tracyho (Tony Curtis) se snaží nastalou situaci využít a přijít k tolik potřebným penězům. ()

ferika

Namiesto recenzie stary blby for "Manik vyjde z hospody a hodi tycku (savli pozn. autora). Pribehne pes a zacne ten zvratok zrat. Manik cumi na to a duma - no jo, tu klobasu si pamatam, aj ten salat ... ale psa?" Paradni herci v nezazivnej inscenacii. ()