Ttaenppogeoljeu

• Južná Kórea 땐뽀걸즈 (viac)

Děj se odehrává ve městě Geoje v provincii Jižní Kjongsang v Jižní Koreji, kde je hlavním průmyslovým odvětvím stavba lodí. Lodní průmysl je však momentálně na ústupu. Hrdinkami seriálu je šest dívek, které navštěvují stejnou střední školu. Jsou členkami školního klubu tanečního sportu. Jejich cílem je vyhrát soutěž v tanečním sportu. (mac000)

ainny

Seriál, který prošel téměř bez povšimnutí, se vymyká běžné korejské tvorbě. Čekala jsem rozjásaný taneční seriál a dostalo se mi sondy do života maloměstských studentek a jejich rodičů, který má do povrchnosti hodně daleko.  Za zmínku stojí herecké výkony nastupující herecké generace, která nezůstala za svými "učiteli" pozadu. Výborná kamera pak dává příběhu vycházejícímu ze skutečnosti místy až snový nádech a je dokonalou třešničkou na dortu. Titulky. ()

EsterH

Nečakane dobrý seriál o dievčatách, ktoré vstúpia z rôznych dôvodov do tanečného klubu na dievčenskej strednej škole. Nie je to žiadny naivný pubertálny príbeh s obvyklou šikanou, ale okrem super nácvikov tanca sa dotýka aj vážnych tém. Nechýba aj romantická láska... Príbeh je inšpirovaný skutočnými udalosťami a jednou z jeho predností je polovičná dĺžka oproti obvyklým 16 hodinám. ()