Followed

• Kanada Followed

Kontroverzní influencer sociálních médií, který chce získat více odběratelů, se ubytuje v prokletém hotelu a dosáhne děsivých výsledků. (mikki089)

Arsenal83

Súhlasím s Malachim, dnes už je filmárom asi každý, kto vie ovládať mobil. Ešte včera chytal pokémonov a dnes si už píše že youtuber, influencer. Film je naozaj amatérsky, hlavný herec str ašne prehráva, no a strašidelné to je maximálne tak ako trošku takým pasážami, no nie veľa a aj na to sa treba načakať. ()

Trevor

Deň slabých noviniek som zavŕšil týmto filmom a môžem s čistým svedomím povedať že to bola strata času. Dobré momenty by človek zrátal na prstoch jednej ruky, nemám rád takýto koncept filmov ale dopozeral som ho a aj to sa ráta... ()

Harakiri13

Fiktivní hotel Lennox do kterého jedou má předlohu ve skutečném hotelu, který je také v Los Angeles a jmenoval se Cecil (dnes Stay on Main). Jde o hotel, ve které se stalo několik neobjasněných úmrtí a sebevražd. Video se zmatenou studentkou ve výtahu, které vidíme ve filmu je také přebráno ze skutečné osoby jménem Elisa Lam (také existuje její skutečný poslední záznam kde byla zmatená ve výtahu). A onen vrah o kterém je ve filmu řeč má představovat sériového vraha Richarda Ramireze, který byl zde ubytován stejně jako další sériový vrah Rakušan Jack Unterweger. K filmu Nemám rád "glitche" z kamerových záznamů, které se dějí převážně v noci, Film mě vůbec neděsil, což by asi horror měl. Dávám slabší 2 hvězdy. 3/10 ()

SpicyNugget

Youtuber chce pro své fanoušky natočit něco pořádného - vydá se bydlet do prokletého hotelu, ve kterém údajně straší... Mě filmy s takovou tématikou a se zapojením online obrazovky baví. Připomnělo mi to Follow me (nejen názvem) a taky trochu Pátrání. Follow me ovšem bylo o poznání lepší. Tady mě vyděsila jen scéna s korejskou hrou ve výtahu a chlapík, co se na chodbě ohnul, až mu upadla kebule. Jinak mě film neděsil, duchové nikde, jen nasranej bezďák, kterej nerad kamerování. Jednu hvězdu dávám za konečné rozuzlení, to jsem čuměla s otevřenou pusou a druhou za ty dvě solidní scény, ale od duchařského hororu čekám bohužel mnohem více (a to skutečně nejsem náročný divák). ()