Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství. (Netflix)

chrispe

Jj, je to kapku vykradenej Aladin, ale toho mám ráda, tak proč ne. :-) Ale možná právě tím, nebo i něčím jiným, mě to cca od půlky už moc nebavilo. Dítě přestalo koukat tak ve tři čtvrtě filmu. Nicméně je to fakt hezký, dobře udělaný, zasmějete se a věřím, že mnoha lidem to sedne. Stojí za to to zkusit. 3,5* ()

Chundys

Jedno se Netflixu upřít nedá a to že ze své dílny vypouští solidní a dospělácké animáky! Potom jsou tu filmy, které to mají bych řekl pade na pade a to samé seriály. Jak se ale jedná o animovaný film, tak je najedou produkce jako kdyby to byl Disney nebo Pixar a fakt jako válí! A co myslíte byla slza? Ano byla a nestydím se za to :-) ()

oveckaoa

Tak dámy a pánové máme to tady animák roku tohle je lepší než taková Duše  a několinásobně.  Má to parádní animaci nenucený humor a parádní příběh je to sice  kříženec mezi Mulan a Aladinem , ale vůbec nevadí. Plná palba není absolutně co řešit kéž by každý animák byl takový na to, že to nejde do kin (nepočítám čínské)  ani nikam jinam kromě Netflixu absolutní spokojenost. ()

Jeoffrey

Tak čínskou verzi Alladina jsem čekal už od úplného začátku, tohle asi ani nemohlo s drakem co plní tři přání prostě evokovat cokoli jiného, ale jsem nakonec docela mile překvapený, jak se to povedlo. Opravdu jsem si to celé docela dobře užil, film mi utekl jako voda. Navíc se mi líbilo o čem se tu vypráví a i když to není v podstatě nějak inovativní příběh a skoro vše si dokážete předem odhadnout, díky sympatickým postavám, milé atmosféře a svěžímu tempu to prostě bez problémů funguje. Sice to není zrovna komedie roku, po pravdě jsem se u filmu doopravdy zasmál jen jednou (líbající se draci), ale i tak mám na konci takový ten příjemný pocit, díky kterému si dokážu film shrnout do jednoho slova "fajn". 7/10 ()

ondraondra

Na tohle jsem se docela dlouho těšil. Musím ale bohužel říct, že jsem mírně zklamaný. Je to sice pěkný rodinný film, ale nepřináší vůbec nic nového. Je to prostě Aladin v moderním hávu. Ale na druhou stranu uznávám, že pár vtipných gagů se tu najde a bojové scény jsou taky super. Taky chválím pěknou hudbu a sympatické postavy a jsem rád, že Netflix poslední dobou hodně investuje do animované tvorby, ale chtělo by to něco originálnějšího. Například taková rodina na baterky byla mnohem progresivnější. Malé děti to budou ale určitě milovat. 6/10. ()

• Jackie Chan nadaboval Longa v mandarínské verzi a diváci mluvící anglicky si ho tak neužijí. (Rominator)
  • Hned v úvodu, když děti pouští draka, držíc se šňůry, protáhne je to pod bambusovými tyčemi na prádlo a šňůra projde bez přerušení skrz bambus. (finy_cz)