Tichá Rose (Laura Vandervoort) pracuje v dámskom módnom podniku a dúfa, že raz bude návrhárkou. Dopravná nehoda poškodzuje jej tvár. Dostáva experimentálnu liečbu kmeňovými bunkami a zanecháva ju silnejšou a krajšou, ako kedykoľvek predtým – ale má to vedľajší účinok... (dixx)

Arsenal83

Akože fakt horor už len v tom, že hovoria tu o svete krásnych modeliek a v hlavnej úlohe je Miss zalomená lícna kosť, po nehode ktorej ste si vlastne ani nevšimli, že by jej to nejak ubralo na atraktivite. Milujem to zúfalstvo väčšiny remakov po 40 rokoch. Oni si fakt niektorí skrachovanci myslia, že to, čo fungovalo pred nejakým polstoročím, uspokojí aj dnešného diváka? ()

Kudly4

Po podařeném Hororu American Mary, jsem očekával, že režisérská, sesterská dvojice, přijde opět s něčím brutálně zajímavým. Začátek vypadal velice slibně, hlavní postava přijde o část čelisti a vypadala opravdu hrůzostrašně, jenže pak se to bohužel ubíralo směrem, který mi nesedl. Laura Vandervoort (Jigsaw) je celkem sympatická a pěkná herečka, ale nic odvážného nepředvedla a to samé mohu napsat i ke Gore scénám, které byly prostě obyčejné a ve stylu "Zombie". Dalším mínusem, je přepálená délka. Škoda, čekal jsem rozhodně víc. (53. hodnocení, 5. komentář, Full HD) ()

JASON_X

Tenhle velmi volný remake myslím bohatě předčí Cronenbergův originál. Hustomasakrózní haluzní bizár určený všem narušeným jedincům, hlavně zájemcům o módní návrhářství a modeling. A zápletka jistě potěší i nejednoho vegetariána. Členitý a různorodý scénář je sice pravda místy zároveň i trochu chaotický a zkratkovitý ale čert to vem, protože divné filmy já k smrti rád a nehledám na nich zbytečné hnidy. Apokalyptické výjevy projevů krvelačné nákazy mě nadchly, tahle látka by si zasloužila samostatný celovečerák. I rozežraný obličejík jinak hezké blondsky byl k sežrání, skoro mě mrzelo že jí ho opravili. No, sice opravili, ale... Podobných fimových úchyláren je třeba si považovat, takže maximální hodnocení je pro mě povinností. Od zajímavých bab dvojčat Soskových mi ještě koukám dva filmy do sbírky schází, to musím rychle napravit. ()

eraserhead666

V rámci remakového pozadí docela zábavně ve filmu jako první věta zazní otázka: "Proč obnovujeme staré trendy?" Vůbec ne špatný kousek od sester Soskových. Tyhle holky se zlepšují každým filmem. Jen bych od nich rád viděl zase něco autorského a ne sequel nebo remake. Rabid jistě pozitivně oplývá jejich výživnou stylizací (snové scény, láska pro krev a šik hadry), velmi sympatickou a zajímavou Laurou v hlavní roli a nezapřeným vyrůstáním obou režisérek právě na Cronenbergovi. Na druhou stranu příběh, který v sedmdesátkách mohl svým obsahem nějak znepokojit a působit jako nepříjemná hrozba se v dnešní době, plné různých virózních a epidemických zombie i "zombie" filmů, lehce stane jen... jedním z mnoha. Ale jo, rád od Jen a Sylvie zase něco uvidím, nejlépe s Katharine Isabelle. ()

darkrobyk

Cronenbergova verze je pro mne nedostižná, ale přeci jsem byl ve výsledku spokojen. A samozřejmě mě potěšily i odkazy na mistrovy filmy, čímž jsem si je opět připomněl. Zbystřil jsem hned, jak jsem uviděl červené operační uniformy. Z Laury Vandervoortové udělali pěknou držku, kterou pak ještě vylepšily autonehodou - vskutku, dobrá maskérská práce! Vůbec mechanické efekty byly fajn, snad jen ten zmutovaný černoch v nemocnici vypadal až příliš uměle, ale zase šlo o krátké záběry. Zůstal i prostor pro divákovu fantazii, zejména scéna s dědkem v průchodu vypadala, jako by ho napadlo cosi obřího a úděsného. Přepadové scénky byly rovněž fajn, ať už při natáčení, v restauraci, na dvorku či v nemocnici. Nejzábavnější je poslední čtvrtina. Líbila se mi i extravagantní móda a s ní spojený jeden ze snů. Že se na to dívám v době, kdy za dveřmi řádí epidemie, snad ani nemusím rozebírat. Spíše pro ty, co mají rádi fantastické drama, než pro milovníky čistých hororů. ()