Když se ve velkém městě ztratí mladá dívka, zoufalý kněz se spojí s lovcem démonů a jeho nesourodou bandou, aby se vydali na nadpozemskou misi za jejím nalezením. (Netflix)

Astaroth12

Či chcete Mexického Constantina, mexických lovcov duchov alebo Mexickú Buffy, tak tento seriál je určený presne pre vás. Ešte som zabudol 30 monedas a tiež samozrejme mexických. I snaha sa cení že vraj, ale i keď tu tej snahy bolo veľa, u mna sa až tak necenila. Séria je celkom nudná a i keď ma niekoľko záživnejších scén, celkom to ubíja nezáživný a dosť jednotvárny dej. Elvis nebavil, zato ostatní boli celkom v pohode. Ale škoda i tých ceckových trikov. Tato séria JE za slabé 3*. ()

AmunRa

Mexická varianta Constantina má atmosféru příběhu z podsvětí a míchá křesťanskou víru s mexickými reáliemi a aztéckou magií. A samozřejmě démony, kteří si volně poletují po světě a hledají vhodné tělo k posednutí. Seriál má dostatek mystiky a akce, aby zaujal, ale zároveň se nebere vážně, takže místy pobaví. Hlavní i vedlejší postavy jsou mix zajímavých charakterů počínaje diablerem Elvisem a jeho sestrou Ketou (kteří se oba jmenují jinak), padlým knězem, mafiánským bossem provozujícím ilegální zápasy démonů, jeho dcerami hrajícími v metalové kapele a konče majiteli korejského krámu s potřebami pro čaroděje. A samozřejmě úžasnou Nancy. Koho nudí americké seriály, pro toho je tato ujetá démonická podívaná vítaným zpestřením. ()

kaylin

První sezóna seriálu „Diablero“ si pro sebe bere trochu moc epizod. Stačilo by bohatě šest, podobně jako je tomu u sezóny druhé. Ale líbí se mi to propojení s vírou, která je v mexickém podání prostě specifická. Nemám námitky ani nic proti trikové stránce, mně se prostě zamlouvala a bavilo mě se na seriál dívat. Navíc jsou tu postavy, které si člověk může oblíbit. Za mě velmi povedené béčko. ()