TMS pokrývá narůstající krizi, která pro Alex a Bradley začíná být osobní. (Apple TV+)

vydumnica

Tak toto bolo na finále slabé! Nedá sa to porovnať s dychberúcim finále prvej série!  Záverečná epizóda sa teda nepodarila. Chýbalo napätie, dianie, emócie. Jennifer mám rada a páčilo sa mi aj jej pyžamo :-) aj to ako bravúrne ukázala to, čo by nikto nechcel zažívať a to je SAMOTA a k tomu choroba a strach, ale aj tak to nestačilo. SPOILER: Najviac ma potešilo, že Cory povedal Bradley I love you, ale aj tak to bolo také nejaké bez emócií. Je už jasné, že bude ďalšia séria, lebo všetko ostalo také s otáznikmi. ()

fixaman

Zatím asi nejslabší díl celé TMS. Po fantastické první sérii jsem čekal znovu strhující napínavé finále a dostal jsem hodinovou lekci o tom, jak je covid zákeřný. Zhruba tak rok poté, co jsem ho prodělal a ještě se z něj úplně nezotavil. Takže trošku s křížkem po funuse. Raději se tedy budu tvářit, že druhá řada skončila vynikajícím osmým dílem a ty další dva se nikdy nestaly. Každopádně tenhle seriál zažil obrovský kvalitativní sešup a já se jen modlím za to, aby se ho podařilo do příště zvrátit. ()

Necrotongue

Finále... Finále druhé sezóny se mi nelíbilo. V komentáři k předchozí epizodě jsem ocenil, že nedošlo na citové vydírání, zato tentokrát jsem si ho užil až příliš. Závěrečný díl byl přímo nacpán tklivými příběhy, které mě nemohly oslovit, protože jsem je vnímal krajně negativně. Což vyznívá značně paradoxně, protože děj pojednával hlavně o pozitivitě. No, vedly se velmi emocionálně zabarvené monology i dialogy a mně v takových chvílích vždy dochází, že pro takové záležitosti nejsem cílovkou. Místo dojetí a nadšených souhlasných výkřiků reaguji spíše znechucením a využíváním tlačítka ffw na ovladači. / Poučení: Chceš to pořádně rozpálit? Pořiď si covid. ()