Tým UBA míří do Las Vegas, kde jeho členy dál pronásledují pochybení z minulosti. (Apple TV+)

Amalberga

Zdejší komentáře uživatelů mužského pohlaví mě utvrzují v tom, že nám v Česku chybí pořádná sexuální výchova a důraz na consent. Aspoň vím, komu se mám vyhnout :). Cory za mě tuhle epizodu vytáhl na čtyři hvězdičky, jinak to byla nuda v Brně. ()

Necrotongue

Pátá epizoda byla poněkud otravná. Z Hannina příběhu už se pro mě stala pořádná pruda a já hlavně pořád nevím, o co tady komu jde. Dospělá žena jde s chlapem bez sebemenšího protestu do postele, pár dní nato už je z toho znásilnění, a když se o ní má napsat do novin, že byla psychicky labilní, tak je z toho problém? Aha. Vřele doporučuji Američanům všech různých pohlaví (nevím kolik jich je teď, přestal jsem počítat u čísla třicet dva), aby ukončili jakýkoli sexuální život a zamezili tak nejen případným žalobám, ale hlavně šíření svých defektních genetických informací. Díl byl dějově nezajímavý a nevýrazný. / Dostaneš-li chuť na sex s Američankou, jdi si raději zahrát ruskou ruletu. Je to bezpečnější. 3*- ()