Hvězdy se obtížně vžívají do svých nových rolí. Tým TMS se schází na důležité večeři. (Apple TV+)

vydumnica

Wow! Ešte lepšie ako prvá epizóda, dokonca som zvažovala dať 5*. Opäť a už neviem po koľkýkrát chválim herecké výkony Reese a Jennifer. Pre Jennifer Aniston je toto, myslím si, životná rola! ()

CheryLka

Konečně tu máme druhou sérii velmi povedeného napínavého seriálu a myslím, že se po shlédnutí prvních dvou epizod máme opět na co těšit… Po brilantním a nečekaném závěru 1. série očekáváme změny v televizi a ranní show. Po celé první a začátku druhé série však neměním názor, že Jenifer Aniston prostě neumí hrát dramatické postavy. Je to navždy Rachel, i v těch několika komediích byla zábavná, ale dramatické charaktery prostě zahrát neumí a neubráním se pocitu, že povětšinu času působí jako smutné štěně. Naopak taková Reese to dokáže bravurně rozehrát, umí se rozparádit, je uvěřitelná a hraje famózně všechny možné postavy, což jsme ostatně viděli např. v minisérii Sedmilhářky … Ale i tak se těším, co bude dál a doufám, že bude dán větší prostor starému dobrému šílenému Corymu, který se postupně vykrystalizoval ve velmi zajímavou a klíčovou postavu, avšak v prvních dílech 2. série postrádám jeho standardní „psychopatické“ manýry a je občas zbytečně moc vážný… ()

Necrotongue

V předchozím komentáři jsem zrovna nezastíral určité zklamání, ale druhou epizodu prostě musím ohodnotit plnou palbou. A ne, není to jen proto, že byl Billy Crudup opět fantastický, není to jen proto, že se Reese Witherspoon konečně rozjela, není to kvůli neustálé manipulaci a zákeřnostem, které si užívám. Mé hodnocení nakopl takhle vysoko rozhovor (respektive monolog) nad italskou zmrzlinou. Když jsem ho slyšel, měl jsem pocit, že jsem v Globusu, protože tam je svět ještě v pořádku:-) Ale vážně; zajímalo by mě, jestli byl někdo z týmu scénáristů následně lynčován zuřícím davem amerických žen v domácnosti a bojovnic antimužské ligy. / Poučení: Pokud chceš za něco zapáleně bojovat, ujisti se, že kopeš za správnou (tj. silnější) stranu, může ti to vynést kancelář s parádním výhledem. ()