The Morning Show otevírá novou kapitolu, ale není to lehké. (Apple TV+)

Necrotongue

Mám takový pocit, že je seriál s každou epizodou lepší a lepší. Vždycky jsem měl rád filmy a seriály, v nichž se zhusta intrikovalo a manipulovalo, většinou šlo ale o záležitosti ze světa organizovaného zločinu. Že by tedy televize...... Příliš jsem se neorientoval ve výpovědi Ashley Brown, ona mu to tedy dělala dobrovolně, ale vlastně si tím nebyla jistá? Hmmm. Hajzl jeden! ()

vydumnica

That Woman je zatiaľ asi najlepšia epizódka, dávam krásne až 4 a pol *. Všetky vysielania live boli napínavé, nuda ani na chvíľočku. Opäť chválim pozoruhodné herecké výkony Reese Witherspoon a Jennifer Aniston. Pre Jennifer je to dobrá zmena, stále len komédie a teraz konečne vážna rola, super. Reese ako vždy skvelá, je to jedna z mojich najobľúbenejšich herečiek (vlastne obidve dámy sú) a ten nový moderný strih jej veľmi pristane :-). Potešila aj Kelly Clarkson. ()

dO_od

// Asi nejsilnější scéna o konkrétních dopadech sexuálního zneužití, jakou se za éry #MeToo zatím povedlo natočit. Ze seriálu mám zatím spíš smíšené pocity, těchto závěrečných deset minut se ale zatraceně povedlo. ()