Léto roku 1991. Dospívající Daniel je po otcově smrti poslán k příbuzným na Cape Cod. Když se seznámí s místním drogovým dealerem, začínají mu prázdniny ve znamení obchodování s drogami, dobrodružství a tajného románku. Je to léto, které všechno změní. (Cinemax)

samkko

Ze začátku jsem si říkal, jo tohle vypadá na slušných 75%, má to svůj styl, super vizuál luxusní kamerové záběry.. No prostě vypadá to zajímavě. První část (tak prvních 30 minut) jsem si říkal, že tvůrci rozhodně vědí co chtějí. Pak přichází část druhá, která spíše zběhne do takového dramatu (celkem originálního, ale nudného) kde jsem začal pomalu pochybovat. A nakonec to skončí romantikou. No a už v té druhé části máte pocit, že tvůrci nevědí co vlastně chtějí. Konec to potvrzuje. Ovšem musím pochválit a vyzdvihnout vizuální stránku, skvělou kameru a barvy.. Vypadalo to prostě skvěle. Stejně tak i herecké výkony nijak nezaostávaly a mladý Timothy si jistě jednoho dne vyslouží významnou cenu. Hodnocení: PROPERLY RATED 6/10 ()

POMO

Něco v tom soukolí postav drhlo. Především mu chybělo hmatatelné přátelství mezi klukama, na kterém se malo stavět to naokolo. Zamilovat se do holky může každý, to ho ještě nedělá morálně kvalitní a divákovi blízkou postavou, hodnou starosti o ní. A cool střih, filmové odkazy ani šlágry z přelomu osmdesátek dramatickou hloubku filmu nedodají, pouze ho udělají šmrncovnějším. Zaměření na hned dvě romantické linky, které odstrčí bokem gangstry a drogy, je přílišné a prvoplánové. Funkčně sladit krimi drama s romancí vyžaduje šrouby navíc (Baby Driver, True Romance). Ale nenudil jsem se. Na Maiku Monroe z It Follows se kouká dobře, a vůbec herci jsou zde vybraní povedeně ikonicky. ()

EvilPhoEniX

Moc příjemné feel good retro drama o introvertovi, který se spřátelí s největším frajerem z celé školy a začnou dealovat trávu. Z plachého chlapce se postupně stává jiný člověk toužící po více penězích, začne randit s největší kočkou města a získává sebevědomí, ovšem jedná se o byznys, kdy štěstí kvete pouhou chvíli. Skvělý výběr herců, solidní Thomas Jane v roli šerifa, cool hlášky a narážky na filmy ( Terminátor!!), příjemná retro atmoška a osudové finále. Překvapení obrovské. 80% ()

Djoker

Horké letní noci jsou ideální filmovou volbou, když nastanou skutečné horké letní noci. Díky trávě zpočátku navodí příjemnou atmosféru prázdnin plnou středoškolských problémů. V závěru pak zvážní a ještě nakopnou pomocí několika čar kvalitního koksu. Chalamet válí a Monroe září. ()

Davies182

Vlk z Wall Street pro dvanáctiletý děcka se všema myslitelnýma kladama i záporama, který si jen k tomu přívlastku dokážete představit. Timík pochopitelně výbornej. ()

pepo

V retro feel good rovine to aj vdaku super hercom funguje vyborne. V tej dramatickej to vsak uz trochu drhne. Velmi slusny, no mozno az prilis ambiciozny debut. 7/10 ()

pornogrind

Tip na film jsem dostal od kámoše HorrFi za což mu tímto děkuju. Film vypráví příběh Daniela. Daniel tráví léto v Cape Cod. Zde se seznámí s místním frajerem Hunterem kterej kšeftuje s trávou, zamiluje se do dívky(postupem času se ukáže že jde o Hunterovu ségru) a začne spolu s Hunterem ganju prodávat. Z uťáplýho a nemluvnýho Daniela se tak stává alespoň trochu zajímavejší a průbojnější člověk a zdá se, že život začíná mít smysl. Alespoň on si to myslí. Ale jak už to tak bývá prosluněnou budoucnost postupně začnou zahalovat mraky. Na film se kouká poměrně dobře a zazní i pár dobrejch hudebních fláků. Že by na mě ale udělal film nějakej větší filmovej dojem abych mohl dát 4hvězdy to říct nemůžu. 3hvězdy si snímek ale určitě zaslouží. ()

Chrustyn

Fajnová atmosféra, standardně výborný Chalamet v jinak docela obyčejném filmu o tom, že balit holku psyhotického dealera, není dobrý nápad. Nic velkého, zbytečně dlouhé ale na jedno podívání OK. ()

William_

Tenhle film si zaslouží daleko větší čísla než v současnosti má. Naprosto skvěle odvyprávěná dobovka s našlapaným soundtrackem, který dodává filmu ten autentický nádech 80s i 90s. Zápletka byla očekávaná, avšak pěkně zahrána a moc pěkně se na ten film koukalo. Vyhráli si s tím, a musím se přiznat že mám pro tento typ filmu slabost, proto jsem asi více nadšen než ostatní. ()

Juto

Úprimne povedané, všetko, čo štúdio A24 vydá, je vždy dobré! To znamená, že sa mi tento film naozaj páčil. Nie je to však dokonalé. Naozaj som nerozumel prvotnej motivácii hlavnej postávy. Jeho voľby mi naozaj nedávali veľký zmysel. Avšak, keď sa príbeh zameriava na dospievanie ústrednej postavy, okamžite ma to chytí. S pridanou kulisou filmu, ktorý sa odohráva v 90. rokoch, to len zvýšilo moje vzrušenie. Pomáha tomu dobrý soundtrack, ktorý je chytľavy. Film je zábavný a má tú pravú letnú nostalgiu. K tomu krimi a temného dospievania. 6,5/10 ()

Killda

Film, který si získal mé srdce, ale přesto nakonec zklamal. Precizně stylizovaná podívaná, které se díky skvělým hereckým výkonům skutečně vryje pod kůži. Jenže co z toho, když posledních pět minut vyprávění shodí vše co film budoval. Achjo... 6,5/10. ()

kolemjdouc

nevím jestli jsem zmlsaná, ale čuju ,že Britové by se s tímhle tématem ,o zjančených mládežníkách ,popasovali líp.Tady stálo všechno na prd...... ()

coffeecat

soundtrack a s ním spojené scény ve mně rezonují už pár měsíců. mám tuhle retro nostalgii ráda, ačkoli se místy snaží být tak funky, až to není dobře technicky ani vypravěčsky zvládnutý. konec mi přišel useknutý, ale budiž, léto vždycky uteče jak voda. P.S. solte margaritu, ne slimáky 🐌 ()

Klajnik

Kdyby si film zachoval feel good vlnu po celou dobu, tak by to dle mého zarezonovalo víc. Bohužel se to zhruba v polovině přehoupne na dramatickou linku, která však dobře negraduje a divák hlavnímu "hrdinovi" přestává fandit, protože se v jakékoliv težké chvíli zachová jako největší slaboch. ()