kaylin

Měl bych výhrady k tomu, jak se postavy chovají, jak jsou napsány, jak jsou některé scény samoúčelné, ale stejně mě to prostě bavilo. ()

silentname

Tipujem, že "That's Not Me" veľa ľudí neuvidí. Nebudem im to zazlievať, lebo nevyzerá, že by mal nejaké veľké promo, pôsobí veľmi nenápadne a nie sú v ňom žiadne mená, ktoré by nejako dokázali zaujať. Osobne nepoznám nikoho. Teda s výnimkou Jareda Leta, ktorý sa ale na tomto filme nijako nepodieľal. Napriek tomu, že je tu spomínaný viackrát. Takže ak by ste ho predsa len čakali, že sa objaví, môžem dať spoiler, že nie. Nikde tu nie je. A keď máme tento fakt z cesty, povedzme si niečo viac. Máme tu v hlavnej role Alice Foulcher, ktorá prezentuje Polly. Mladú herečku, ktorá sa absolútne nevie presadiť. A dôvodom je na ten, že všetci chcú obsadzovať jej sestru dvojča. Akosi je pre nich atraktívnejšia. A navyše si Polly všetci s jej sestrou Amy pletú. A samozrejme na svoju sestru Polly žiarli a má pocit, že celý jej život a kariéru ťahá dole svojou existenciou. Čakal som osobne od filmu možno viac vtipných momentiek, no reálne je to skôr zamaskovaná dráma. Ale nie je zlá. Myslím si, že má v sebe pár dobrých momentiek, dobré dialógy a posolstvo o tom, že by sme mali byť spokojní s tým čo máme. A nesnažiť sa dosiahnuť vysoké míľniky, na ktoré možno nemáme. Človek by mal byť šťastný s tým čo má. Okrem toho musím povedať, že mi soundtrack k filmu veľmi dobre sedel. Má to dobrý spád, akurátne dlhú minutáž a plynie to dobre. Možno by som vo filme uvítal, keby sme nešli cestou, že v jednom momente príde Polly o všetko a musí spadnúť na dno, aby sa rozhodla niečo urobiť. Lebo je to obohrané. Ale inak mám pocit, že všetko funguje v pohode. Nie je to film, ktorý by človeka nadchol tým, že by bol vynikajúci, ale dokáže plne uspokojiť ako oddychovka. A občas aj to stačí. Hodnotenie: B+ ()