Vzpomínky mi zůstanou

(relácia)

Několik věčně zelených písniček uvádí Miroslav Horníček. S Miroslavem Horníčkem (1918–2003) a jeho hosty se budete společně zamýšlet nad tím, co je láska, kam odešlo naše dětství a že všechno jednou skončí stejně jako každý velkolepý bál. Slavný herec a komentátor hovoří o tom, že náš život se podobá balení kufru. Když už se chystáme k odchodu, zjistíme, že jsme si do zavazadla přibalili většinou zbytečné věci a to, co bylo hlavní, jsme zapomněli doma. Rozvaha probíhá jako diskuze s druhým já, v níž vás Horníček poučí, jaká je past na snoby a co udělat, abyste je bezpečně rozeznali. Helena Vondráčková zazpívá píseň Úžasná láska, Hana Zagorová Bouřlivé počasí, Milan Chladil Za rok se vrátím a Naďa Urbánková přednese zasněný Valčík na rozloučenou. (Česká televize)

slunicko2

54letý Miroslav Horníček rozpráví sám se sebou - tím nejlepším společníkem - inteligentním, vzdělaným a moudrým... Vždy jsem měl Horníčka rád, ale až teď si uvědomuji, že mnohá jeho televizní vystoupení jsou...jak to říci...plytká, ano, to je to slovo - plytká. ()