Mladý a nadějný filmař Benjamin (Colin Morgan), který má brzo uvést svůj druhý film, potkává na jednom večírku nadaného hudebníka Noaha (Phénix Brossard), s nímž si ihned padne do oka. Roztržitý a upovídaný Benjamin má stejně jako hlavní postava jeho filmu problém vyjádřit správným způsobem své emoce a je si vědom toho, že to může mít negativní vliv na jeho začínající vztah s Noahem. Má-li mít tento vztah budoucnost, bude se muset Benjamin přenést přes svoje pochybnosti a ujasnit si, co vlastně v životě chce. (Stanislaus)

AdelleR

Některé filmy jsou navzdory replikám vyprávěny gesty, mimikou a tím, co se skrývá mezi řádky. A tohle je přesně ten případ. Colin Morgan mě opět přesvědčil, že zahraje naprosto všechno. Sledovat ty jednotlivé detaily a nuance bylo skvělé, ale... na mě to asi bylo abstraktní až moc. Znovu si to zřejmě nepustím, ale něco do sebe to má. ()

easaque

1* tenhle film jsem opravdu nepochopil a na mém hodnocení to musí být znát. Hlavní postava je mladý roztržitý asociální filmař, který žije v nějakých snech a normální život aspoň asi nikde neviděl ... to soudím podle ostatních postav, které mi přišly taky totálně mimo. Přetrpěl jsem tři čtvrtě hodiny a pak dal poslední desetiminutovku a pochopil, že jsem opravdu o nic nepřišel. Moc nechápu většinu pochvalných komentářů, ale asi žiju v jiném světě a tohle se už netýká mé generace. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: X /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Marthos

Příjemná britská dramedie o nedokonalostech, nejistotách a hledání životní rovnováhy ve světě povrchních vztahů. Láska Benjamina (Colin Morgan) a Noaha (Phénix Brossard) je humorná, skličující, lehce potrhlá i vážná, tedy právě taková, aby dokázala bez problémů balancovat na tenké hranici mezi vtipnou absurdností a trapností. Zdá se, že Simon Amstell, známý především jako stand-up komik a moderátor zábavných pořadů, by na poli filmové režie mohl ještě lecčíms překvapit. ()

tomeš

"You just like people who are well lit and weak, don't you?" Spíš než o milostou komedii jde o komedii o lásce, která je minimálně stejně vtipná jako neokoukaná, velmi mě to bavilo od začátku do konce. Dost velkou přidanou hodnotou je sexy zpěv (a líbací scény) Phénixe Brossarda, díky kterýmu jsem film pro mě neznámýho Simona Amstella vlastně objevil, a jsem za to dost rád. PS: Pusťe si to a nekoukejte na trailer, člověk si to pak víc užije. PPS: Pokud jste roztržitej intelektuál nebo s někým takovým chodíte, přidejte si tak osm hvězdiček. ()

Stanislaus

Benjamin mě na jednu stranu zaujal příběhem, který sice není nijak originální, avšak neurazí, na druhou stranu mě místy celkem dost iritovalo jednání nejedné z postav - ať už šlo o postavu Benjamina, Stephena, Harryho či Billie. Jediný, kdo se choval v racionálních mezích, byl Noah. Mezi Colinem Morganem a Phénixem Brossardem byla potřebná chemie, trochu mě však rušila roztržitá a nesousledná upovídanost hlavního hrdiny. Chápu, co chtěl režisér svým snímkem říct, ale místy jsem měl při sledování prostě zvláštní pocit. ()