Konečně přišel čas největší policejní akce letošního roku a Kamil ji má poprvé na starost. Plánovaný policejní bál v moderním duchu je trnem v oku Karlovi, který ho předtím připravoval každý rok. Chlumovanku vystřídala mladičká popová hvězda Teena a hráč na skleničky musí ustoupit půlnočnímu překvapení. Kamil věří, že všechno zvládne. Poté se mu ale ztratí hvězda večera. Vše, co následuje, je série nešťastných příhod přímo pod drobnohledem naštvaného policejního ředitele. (Česká televize)

Peabody

Tak tento díl už skoro dosahuje demence Strážmistra Topinky. Zápletka je naprosto idiotská, rozuzlení přes škatuli od skleniček takové ... obtížně pochopitelné, motivace žádné, youtuberka Teena hrozná atd atd Adamczyk v tomhle díle zcela tragický - nějaký pánský nebo co striptýz??? Policejní president předseda Klubu dementů? I spor mezi otcem a synem po pořádání akce je směšný a Svaťa Skopak nemá vůbec co hrát. Tak snad jen Jana Pidrmanová a pan Hoffman snesou každý půl hvězdy ()

Chinoranyi

Po Neviditelných a celkem dlouhé době od nich, zase celkem vtipný český seriál 😁 Úplně náhodou jsem viděla první díl, nemám televizi, seriál je k vidění na webu České televize a dost jsem se pobavila 😉 Nejsem seriálový typ, ale tenhle se mi líbí. Obyčejný, ze života, a po pravdě řečeno, myslím, že v Čechách to může být i takhle. Kdyby bylo, je to lidské a vcelku veselé 😊. Možná o dost lepší než realita. 5* je poněkud nadsazeno, ale záměrně, za ten pozitivní náboj. Těším se na další díly. ()