silentname

Páni moji, mne sa to podarilo odsedieť od začiatku až do konca. Asi si udelím sám sebe potlesk. Okey. Nemôžem povedať, že by "Abnormal Attraction" bol jeden z najhorších filmov čo som videl, no rozhodne to jeden z filmov, ktorý mi v rámci komédie liezol asi najviac na nervy. Prečo? Lebo je to veľkolepá americká kolekcia sex fórov, ktoré nefungujú prvýkrát ako ich počujete. A budete si ich musieť odsedieť celkom poriadne veľkú dávku. Miestami to bolo skutočne neznesiteľné. Hlavne v prvej kapitole filmu, kde som si myslel, že film dostane bez debaty moju najnižšiu známku. Ale postupne sa ukázalo, že film je viac než len kolekciou zlých vtipov, ktoré to len zabíjali. Myslím si, že film má pointu a dokonca si dovolím tvrdiť, že spôsob, ktorý tvorcovia vzali nie je úplne najhorší. Nemôžem povedať, že by sa pointa líšila od toho, či do toho dáte farbu pleti, náboženstvo alebo sexuálnu orientáciu. Miesto toho teraz tu máme však rozprávkové bytostí a monstrá. Lenže keby sa film rozhodol z toho niečo vyťažiť, dokázal by som to prijať. Dokonca môžem povedať, že keď vidím reálne Nickove dôvody na to, že sa snaží "monstrám" pomáhať a zlepšovať vzťahy medzi nimi a ľuďmi, dokážem mu veľmi dobre porozumieť. Dokážem pochopiť aj jeho priateľku. Čo sa týka zloducha tak to je len zatrpknutosť. Nič viac. Niektoré monstrá majú dobré dizajny a práca s kostýmami je celkom okey, no je vidno, že film nemal veľký budget, alebo sa nesnažili o niečo výraznejšie. Ale "Boogeyman" vyzerá vynikajúco. Celkovo poviem, že dokážem vo filme nájsť momentky, ktoré ma bavili, a za ktoré som rád. No celkovo to nie je dobrý film a nemôžem ho odporúčať asi nikomu. Leda v prípade, že máte radi lacné sex vtipy, kde sa často používajú penisy, gule a podobne. Ak vás tento typ humoru baví, tak sa chytíte. Ja som sa ale nebol schopný. A to som sa snažil. Pre tých pár vtipov, ktoré fungovali a hlavnej myšlienke a pár dobrým zvratom, posuniem finálny rating o niečo vyššie. Ale odporúčať nebudem. Hodnotenie: D+ ()