Popstar

• Česko Popstar: Vše pro slávu (viac)
Hudobný / Komédia
USA, 2016, 87 min (Alternatívna 83 min)

Conner4real (Andy Samberg) bol veľkou popovou hviezdou, no jeho posledný sólový album si nezískal dobrý ohlas. Predajné čísla sa pohybujú veľmi nízko a známa popová hviezda je na pokraji zrútenia, keď sa jeho sladký život na vysokej nohe rúca pred jeho očami. Conner4real je ochotný urobiť čokoľvek na svete, aby sa vrátil na výslnie. Čokoľvek, okrem návratu k pôvodnej hudobnej skupine, kde začínal - The Style Boyz. (TV JOJ)

verbal

Velkohubý židák s koňskými zuby si už pár let hraje na Divného Ela Jankoviče a vcelku trefně háže skvostná hudební hovna po všech těch příčinách prvních fleků na kalhotkách nevkusných školaček, beznadějně uvízlých ve slaboduchých osidlech komerční debility chlapeckých homokvartet, vyrachtaných popových kurviček a celé plejády neumětelských oslizlých buzerantů s narozeninovými dorty na hlavách, kteří místo zvukovodů dráždí především nevyvinuté klitorisy a velmi pozvolně sestupující varlata. Tento pseukument není zdaleka až tak třeskutý jako 7 dní v pekle, ale pořád je to skvěle zahraná, výborně natočená, vtipná a fekálně inteligentní satira, jež si ovšem tak trochu pokrytecky sere do huby a vyhání čerta ďáblem. Používat totiž k dehonestaci kdákajících buznoidů třeba Džiz-ina Tymbrgeje, který není nic jiného než jen pětatřicetiletý Bíbr, vymatlané negerské recitátory, jež jsou snad ještě větším a tupějším zlem, nebo nedejsatane Marušku Keryjovou, to je něco, jako dělat si prdel z Lunešitů, a pozvat si na to Hanychovou, Krajča, Tomáše Hnuse, Vojtu Dicka, Rytmuse, 5 Pičí, Holki a Bohuša Matuša. ()

NJD

"10 seconds is an eternity, it's like a third of the way to Mars!" Koukal jsem na to s kámošema, který to komentovali slovy "co je to za sr**ku?". A já se jim vlastně ani nedivím, člověk holt musí Lonely Island už znát, aby si tenhle jejich film dokázal užít. Protože jenom pokud je znáte už iks let, tak se dokážete upřímně zasmát u všech těch na první pohled nesmyslných vtipů. A hlavně si taky pak můžete uvědomit, že to celý vlastně není jenom nějaká prvoplánovitá hovadina, ale sakra promyšlenej a dobrej koncept :) ()

P1tr

Ztřeštěná komedie je velmi zábavnou a trefnou satirou na hudební průmysl a zásobuje nás skvělým humorem nejen v tradičních scénách mluveným slovem, ale také výbornou muzikou. Písničky jsou neskutečně chytlavé a vtipné a ukazují hudební seskupení Lonely Island ve vrcholné formě a soundtrack si občas pouštím i několik měsíců po shlédnutí filmu. Velká ujetost humoru má za následek, že se často balancuje na hraně vtipnosti a občas se tvůrci netrefí, ale po většinu času jde o výbornou komedii, která se v rámci žánru řadí k tomu nejlepšímu, co jsem měl v posledních letech možnost vidět. ()

ScarPoul

The Lonely Island mám rád. Ale nie som si úplne istý, či na celovečerný film ich humor stačí. Je to niekde na pol cesty. Hudba fajn, rovnako aj všakovaké kameá. Ale príbeh samotný je typický výcuc všemožných klišé, ktoré sa chalanom občas darí parodovať a inokedy ide ich humor úplne mimo mňa. Samberg pre mňa nie je úplne že herec. Skôr je to showman. Dakedy mu tie jeho grimasy verím, inokedy mi lezú na nervy. A hoci to má svoje silné miesta a tiež sa tomu pomerne presne darí pomenovať a parodovať súčasnú americkú hudobnú scénu, nie je tempom ani načasovaním natoľko zábavné, aby som sa k tomu chcel vrátiť. To si radšej pozriem nejaký ich klip. Bavia ma viac. ()

MiaMahoney

Poslední dobou mám, krucinál, nějaké moc velké štěstí na filmy, které nedokážu ve finále ohodnotit. Ty zatracené půlhvězdy tady chybí jak talent všem těm žužu hvězdičkám v tomto snímku parodovaným. Bohužel tak často musím dát průměrné tři hvězdy, protože křivdit očtyřkovaným filmům považuju za horší prohřešek, než film ponížit na úroveň těch trojkových. Stejně je to i u Popstaru. Tento parodický (ne)dokument o současných boybandech typu One Erection a jedincích jako je Just In Beaver nebo Milej Citrus, ze kterých uchcávají vesměs všechny školou povinné dcérenky a jejich zbuznělí kamarádíčci (not gay!), mě místy bavil hodně a po shlédnutí části s dokonalým songem o Usamovi bin Kládinovi bych mu bývala byla nasázela ty čtyři hvězdy dřív, než by kdokoli stačil říct "terrorize that pussy". Ale pak přijdou i nudnější části, nějaký ten prvoplánový emerický jakožehumor a Amíci většinou nevědí, kdy to utnout. U parodie bych taky uvítala méně seriózní tón, větší vodvaz a klidně i extrémnější, ale ne prvoplánové, vtípky. Celek funguje tak nějak jako horská dráha, pobaví různá camea, hlášky a vyladěné songy a člověk zavzpomíná na dobu, kdy poslouchal čvachtání spolužaček nad Lunetikama. Pobláznění hormonálně splašených posluchaček a posluchačů (not gay!) do různých boybandů se holt nemění, jen ti rybízci mají čím dál míň talentu a naopak působí čím dál víc jako přiteplené slečinky (za nás si aspoň ani jeden kretének z těchto kapel nevytrhával obočí a jediným buziprvkem byla maximálně nenápadná naušnice). A tak si tak říkám, jak asi budu reagovat, až mi jednou dvanáctiletá dcera vymění panenky za plakáty s podobnýma homokapelama a bude se se mnou hádat, že jsou to úpa nejvíc kůl a sexy týpci a já strašně nepřející a staromódní matka, když ji nechci pustit stopem s kámoškou na jejich koncert v Berlíně a přibalit jí ještě pár gramů bylinek a pakl šprcek. V tu chvíli ji zavírám na takových 10 let do sklepa, kde jí bude dělat společnost jen Oldfield, Abba, Škorpíci a Vivaldi, aby kua poznala, co je to kvalitní hudba! A to vám garantuju, že ať už v té době bude "in" libovolnej Beaver, ocitne se jeho jméno po téhle terapii rázem v rodinném slovníku zakázaných slov, někde mezi pojmy katolicismus, politická korektnost, konverze k islámu a Eva a Vašek. 3,5 hvězdy (not gay!). ()

• Malé cameo si zde střihla i Emma Stone jako Claudia Catrell v kratkém klipu Turn Up the Beef. (Sancoo)
  • Titulky obsahujú ešte jednu scénu. (Johnny.ARN)
  • Písnička "Equal Rights" je parodií na "Same Love" od Macklemora. (Sancoo)

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Chyběl vám žánr bláznivých parodií? Pak pro vás má studio Paramount dobré zprávy – oficiálně totiž chystá remake Bláznivé střely, v níž by si hlavní roli měl po legendárním Lesliem Nielsenovi zahrát… (viac)