Mianhae saranghae gomawo

• Južná Kórea 미안해 사랑해 고마워 (viac)

mischaaa

Nejraději bych všechny tři příběhy rozdělila do tří samostatných filmů. Dostalo by se jim tak většího prostoru, což by si určitě zasloužily. Takhle to bylo hrozně osekané a frk frk, což je moc škoda. ()

Vavča

Režisér se rozhodl dostat hrdiny svých tří povídek do nemožných situací jako sníh v létě. Dva bývalí boxerští rivalové, se potkají v nemocnici, impulzivní a svéhlavá herečka, kterou musí tahat z průšvihů její agent, policista, který má na starosti svoji malou dcerku. Jakkoliv nesourodě postavy i povídky působí, vytváří docela zajímavý film, který má na kontě známá jména. Těžko řešitelné situace, citová frustrace jako hlavní téma, určitá atmosféra nostalgie u všech hlavních postav. Povídky jsou spojeny ve stylu, že stále pokračují, sejdou se na jednom místě až ke konci. Nebýt toho lehce vydíracího segmentu o policistovi a jeho dceři, zvažoval bych 4 hvězdy. Boxeři, kteří se sejdou po letech nemají chybu, stejně tak mě baví část s Yuri Sung v roli rozmazlené herečky, která se však potřebuje definitivně dostat nahoru, pojistit svoji kariéru. Je na ní vidět, jak si roli užívá, tvůrci si dělají srandu ze schémat korejských seriálů, jejich praktik, fandomu. Kde tohle máte? Rozhodně tři a půlhvězdy, film je přece jen většinu času dost zajímavý a dovede doručit emoce bez vydírání a omšelých schémat. Takže matematicky to máme segment herečka, boxeři za 4 hvězdy, policista za 3, takže kvůli matematice a subjektivitě vůči Yu-ri Seong dám nakonec 4 hvězdy. ()