The Prey

• USA The Prey

EvilPhoEniX

Za mně příjemné překvápko z Kambodže. Má to jednoduchý příběh, ale na téma, které mě baví a vždy můžu. Policista v utajení skončí ve věznici bez pravidel kdesi uprostřed Jungle, kde zrovna příjde skupina lovců vybrat si svého vězně, aby jej následně mohla lovit a nešťastnou náhodou si vyberou i hlavního hrdinu, ovšem ten je v boji zkušený a z oběťi se stává lovec. Hezky natočené, dobré tempo, charismatický hlavní hrdina, skvělé souboje!, žel je jich méně, než jsem chtěl ( převládají spíše přestřelky) , ale i tak se mi na to koukalo dobře. silná trojka. 7/10. ()

Lacike

Druhý film od tohto režiséra, ktorý som videl a pravdepodobne aj posledný. Oproti Jailbreak mi pripadá kvalitnejšia technická stránka, ale tá dramatická je stále absolútne nefunkčná, aj keď to má tentoraz zmysluplnejší dej. Proste chlapíka honia po lese lovci, lebo im to robí dobre. Na šikmooký film tu je prekvapivo minimum bitiek. A ani tie príliš neoslnia. Väčšinou sa tu len behá po džungli a strieľa. No a prestrelky pôsobia fádne a bez napätia. Najskôr kvôli tomu, že mi postavy boli úplne ukradnuté. Celkovo to na mňa pôsobí ako čínsky šmejd nejakého produktu, ktorý ponúka scény, ktoré sme už videli v iných filmoch prevedené oveľa lepšie. 3/10. ()

• Celý film se natáčel v Kambodži v provincii Koh Kong a hlavním městě Phnom Penh. (Rominator)