James Allen je muž, který má vše pod kontrolou. Žije sám a pracuje jako bankéř, který se ze všech sil snaží postarat o svou ovdovělou matku. Netuší však, že banka, pro kterou pracuje, se chystá zabavit její dům. Když napětí kolem této situace vyvolá rodinnou krizi, James začne zpochybňovat celý svůj život a odhalovat nelítostné a manipulativní praktiky skryté pod nablýskanou fasádou bankovního světa. A rozhodne se jednat. Jeho krásná kolegyně Alison Leonardová však mezitím sleduje vlastní plány, které jsou v rozporu s Jamesovými zájmy. Její činy roztočí temnou spirálu podvodu, pomsty a smrti. Film zkoumá hranice, které nám kladou do cesty naše rozhodnutí – hranice dané naším povoláním, touhami, potřebami a dokonce i výběrem těch, které milujeme. (Cinemax)

dully

I přes chatrný scénář a režii bych možná dala 2* za ztvárnění hlavní mužské role, ale díky "krásné Alison Leonardové" nemůžu. Tak nechutnou a vlezlou postavu bez charakteru a špetky sebeúcty jsem snad v životě neviděla. Celý film jsem se modlila, aby ji někdo konečně zabil. ()

dalziel odpad!

Nemôžem uveriť tomu že som vydržal až do polovice. Pohrával som sa z myšlienkou že to dopozerám,ale našťastie ma to prešlo.Jediné čo ma držalo pri obrazovke bola Joanne Brennan, ale to bolo fakt málo.Jediná dobrá scéna bola keď hlavný hrdina žiadal od šéfa dovolenku na ďaľší pracovný deň. ()