Päťdesiat odtieňov čiernej

• Česko Padesát odstínů černé (viac)

Držte si nohavičky aj bránice, do kín prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov čiernej. Rovnako ako sivé bestsellery prináša zopár šokujúcich odhalení a hneď tým prvým je, že erotický hit a drzá bláznivá komédia idú nehorázne dobre dokopy! Emotívne vypätá a strašne vážna romanca si poriadny výprask hrubozrnnou a priamočiarou zábavou jednoducho priam pýta. Cieľom preto tentoraz nebudú erotogénne zóny a odvážne predstavy, ale predovšetkým centrá smiechu. Čo keby bol Christian skôr Black než Grey, prachy získal dosť pochybným spôsobom a v posteli by bol úplne márny? (Bontonfilm SK)

Luk Skywalker

Dost věrné originálu, i když některé scény byla přeházené a jinak zpracované, aby to tvůrcům sedělo. Je to poměrně vtipné, i když se použilo jen pár témat a ty se omílali dokola (černoši, vše okolo sexu), nechybí i pár opravdu absurdních scén a hlavního hrdinu "obdařili" předčasnou ejakulací, kterou má asi díky traumatu v dospívání a nejspíš souvisí s hudebním kroužkem :-D. Závěr autoři udělali, takže pokračování nebude třeba, což je v tomto případě lepší a nakonec to není vůbec špatný závěr. ()

chlebo

Tu sa dostávam do zriedkavej situácie, keď neexistuje nič medzi päťkou a odpadom. Ono najsmutnejšie na tom je, že keby to s takouto gráciou poňali aj tvorcovia parodovanej šedej, mohla to byť fakt pätorka jak bič, ale tí kokoti to mysleli vážne. A pri sledovaní tohto tu si zas každý súdny divák matne spomína, že už to niekde videl a začnú sa vynárať staré traumy. Na druhej strane keď ste retardovaný kokot na yntelektuálnej úrovni 11 ročného dawna, radi sa pri filmoch oblievate pivom a pri salvách smiechu po tých najprijebanejších ftípkoch z vás vypadáva popkorn, tak sa v tom celkom nájdete aj keď ste videli pôvodných 50 odtieňov. Ja sa ako profesionál tentokrát zdržujem hlasovania ()

eraserhead666

Marlona mám z jeblé Wayansovic rodiny nejraději. Faktem je, že už asi ani on sám nemá čím překvapit a jede si tu svou jistotu, která baví, ale už je očekávaná. V podstatě ale divák dostane to, co očekává. A to je u filmu fajn. POČ mě nějak nezklamal, pobavil, rozesmál ale jel tak nějak přesně, jak jsem si představoval. Už jsem věděl, kdy bude jaký vtípek. A možná by to bylo ještě lepší, kdybych viděl filmovou verzi Padesáti odstínů, četl jsem jen knihu, možná mi tak nějaký sofistikovaný vtípek unikl. Přesto mám Marlonovy vtipy na negry a bělochy pořád rád a pořád mě baví a rozesmívají. Pobavilo mě taky navážení se do Christianova stalkování, to bylo velmi zábavné a výstižné. Co mě na filmu překvapilo, byla Kali Hawk, ta zválcovala i Marlona. Takže vlastně v podstatě negerská spokojenost. Jediným výrazným zklamáním bylo, že jsem ve filmu očekával ty kozačky z plakátu. A nedočkal se. ()

Flopik

Paródie a celkovo komédie s Marlonom mám strašne rád, vždy sa na tom dobre zasmejem a preto je tento film pre mňa v celku sklamanie.Samoúčelná blbina, bez nejakej logiky.Jasné je to paródia ale napr. Pár nenormálnych aktivit je sto krát lepšie.Vtipné scény tu sú, zasmial som sa ale bohužiaľ väčšinu je nudná a niekedy aj trápna.Škoda podľa mňa sa to dalo urobiť lepšie čistý priemer. ()

Sundance.cz

Budete se bavit, pokud 1) jste viděli originál 2) máte rádi parodie Film jde v posloupnosti jako originální film. Ano, jsou tam trapné a nechutné části (v kterém parodii nejsou), ale je tam také hodně světlých částí, kdy neudržíte koutky v klidu :). Telefonní seznam -Christian Grey -Christian Black -Christian Black-as-hell ... ()

• Film se natáčel v v Hollywoodu a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)