Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha" Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné. (TV Nova)

Cibulka_C

Ten seriál není zase tak špatný, jak jsem četla v recenzích, i když je to seriál televize Nova, a tak nějaký menší bizár, který voní pitomostí, se zde samozřejmě nachází. :D Není to vtipný a možná by to bylo ještě míň, kdyby se tam nevyskytoval Oldřich Kaiser. 🫶🏻✨ Docela mě i překvapilo, že tam nechal ukázat své rodinné fotografie… asi dvě a my za to děkujeme. 🤍 Tomáš Klus byl úplný opak Tomáše Kluse. Ono to má nějakou zápletku, ovšem není to nic moc kvalitního… ale na nudný den je to docela fajn a můžeme společně postupně sledovat, jak z O. Kaisera zase udělali člověka - zároveň natáčel film Masaryk, takže mu nechali knír a svoji oholenou čelní část lebky měl pod čepicí. 👌🏻 No ehm… O. Kaiser hrál prostě nejlepší postavu spolu s Luďkem Sobotou, který konečně nehrál úplného idiota a my za to filmařům děkujeme. ✨ ()

herr_carter odpad!

Hodnotím podle TV ukázek a asi dvou minutového sledování..je vážně smutné, jakým telecím národem jsme, když je tento seriál v Prime timu sledován více než milionem telat po lobotomii. Na druhou stranu to mají dnes seriáloví tvůrci dost jednoduché..uklohní se totální megasračka a všichni na to čučí....a vrcholem je,když taková dvě hovna pouští konkurenční TV souběžně...jdu blejt.............moje hodnocení = 0 z 10. ()

honajz

Kříženec Bezdružic a Přístavu. Jako sorry - hned v úvodu vidím, že si tvůrci ani neohlídají, kde a co točí (panorama Želivárny před 15 lety fakt vypadalo hodně, ale hodně jinak, vy tupci), a pak vidím, že si neohlídali ani scénář, herecké výkony, a celkově natočili nudu o ničem. Langmajer je o přes držku, jak musí být neustále za pitomce, a věřte mi, vtipné to není. Pavlásek a Sobota jsou jen stafáž do počtu. Vtipných dialogů napočítáte jako bezrukej Frantík prstů. A jinak je to jen zase o tom jediném - neřeší se fotbal, neřeší se pracovní možnosti, neřeší se politika, prostě jde jen o sex a o Moniku a o kovboje a vodu, a že si sem tam sednou na pivo a nic neřešej. ()

Caine odpad!

Jako dal bych 5 hvězdiček ředitelovi televize za odvahu tímhle odpadem odpadovičem obsadit hlavní vysílací čas v neděli večer. Ale ona to asi nebude odvaha jako spíš absolutní neprofesionalita, protože já bych z televize naopak vyhodil všechny lidi, co měli co do činění s něčím takovým. Abych to shrnul - je to prostě hlavně hrozně debilní. Hlavní hrdina je napsaný jako šílený debil, navíc je tak i zahraný, a ostatní se ho akorát v té debilitě snaží trumfnout. Zlatej Přístav - to je aspoň lepší odpad... :-((((( ()

patrikus

Z lítosti a z úcty k tvůrcům i protagonistům dávám jednu hvězdu! Scénář plave na vodě, herci nevědí co hrát a jak hrát. Cielsar neví, jak režírovat. Jak se psalo, tak se i točilo. Na první dobrou. Je mi líto především Navrátila, Soboty, Kaisera a nakonec i Kubařové a Vlasákové. TV Nova už neví kudy, kam. Tento seriál může sloužit snad jen jako kulisa v čekárně u doktora. Langmajer sice má určité komediální polohy, na kterých by se dalo pracovat, ale nemůže utáhnout celý seriál. Ovšem, alespoň jsem rád, že má pan Cieslar práci, což mnoho režisérů v ČR říci nemůže. Kam se poděla celá ta kultivovanost seriálů? Co jsou to tam za postavy? Proč nemůže takový zalabák z paneláku dostat něco lepšího? ()

• Když na začátku 2. dílu hovoří Hugo v kuchyni se svou bývalou manželkou Monikou, je za ním vidět nahoře v odraze mikrofon zvukaře. (rakovnik)
  • Záběry seriálové loděnice byly natočeny v loděnici na Libeňském ostrově a v loděnici Českého Yacht Klubu v Podolí. (mikulin)
  • Ve chvíli, kdy Bára skočí sebevražedný skok z mostu, lze v záběru zahlédnout příď druhého člunu, ze kterého ve skurečnosti skočila. (mikulin)