LIVINGDEAD odpad!

Blátiví zmrdi mne prostě nevystrašili! Efekty a triky na úrovni studentského filmu. Prostě katastrofa! Asi 30 minut jsem musel zrychleně přetočit! Neměl jsem chuť se ani dodívat! 💩💩💩💩💩 ()

ricci.s

Skupinka vedcov to opäť raz prepískne. Za účelom zistiť, či existuje posmrtný život, si pichnú drogu, ktorá rozširuje ich vedomie, aby sa skontaktovali s druhým svetom. Samozrejme to bude mať následky a bude sa to len stupňovať a stupňovať. Takéto démonicko-duchárske kúsky by som mohol sledovať aj každý deň. Parádne masky, príšera bola fakt podarená, a neustále sa niečo dialo. V pohode, bavilo. Akurát nevydesilo, bolo to viac o akcii ako o hororovej atmosfére. ()

George Stobbart

Obsadenie atraktívnej Nadine Velazquez je snáď jediným pozitívom v tejto útrpne nudnej a zúfalo opozeranej báchorke na „dobrú“ noc... Aspoň to monštrum, ktoré vyzeralo ako z nejakej S & M paródie na Hellraisera trochu pobavilo. ()

darkrobyk

Příjemné překvapení a jsem rád, že jsem se nenechal odradit zdejším hodnocením. Ve filmu nic nového, ale já mám tyhle surrealistické halucinogenní počiny rád. Bubák, požírající maso nevinných, vědec, co chce získat zpět rodinu, a vědecký tým, který zkoumá hranice mezi světy živých a mrtvých. Doktor Mason je sobecký parchant, co je ochoten obětovat vše a všechny, aby nalezl uneseného syna. Líbil se mi barvitý vizuál, kdy občas nebylo jasné, co se ukrývá ve světlech a stínech, a tak byl dán prostor fantazii. Hned úvodní scéna je výborná, já ale přidám hvězdu za tu poslední, která by klidně mohla být delší. Velmi dobrá je rovněž úderná hudba. Film není prvoplánově strašidelný (a který dnes je, že?), ale má dobrou atmosféru, místy je tísnivý. Scény s bubákem jsou fajn. Zřejmě pro okrajové publikum, mainstreamový divák by se měl filmu raději vyhnout. ()

Arsenal83

Dejovo o prde, ale ľakačky a tie veci, čo majú fungovať celkom vyšli. Takže na horor takéhoto rozpočtu celkom ok. Hoci ten večne nafetovaný herec sa nemusel za každú cenu snažiť tváriť ako Sean Penn. ()

JASON_X

Přikládal jsem zdejší nízké hodnocení filmu o obcování se záhrobím všeobecné instinktivní averzi plebejských Čechů k jakékoliv metafyzice, ke všemu co nějak přesahuje ten náš malý animální pozemský živůtek. Ale mýlil jsem se, je to opravdu nudná a chaotická slátanina, prázdná jako prd. Parta pseudovědců do sebe pere jakési biodrogy a snaží se dokázat existenci posmrtného života, což se jim sice daří, ale asi jinak než si plánovali, protože obyvatelé zásvětí jsou odporná slizká monstra a jdou živým po krku. Tenhle syžet zní možná lákavě, ale věřte že je zpracován dost prachbídně a filmu se za celou dobu nepodařilo mě aspoň trochu vtáhnout do děje. K větší divácké atraktivitě pak nepomůže ani doktorka Sánchez, duchovně založená chudá intelektuálka z mobilhousu, s tělem a ciferníkem Miss Latina Sex Bomb a se zálibou v přiléhavých tričkách bez podprdy, ani Josh Stewart, můj oblíbenec, ani nikdo jiný ze vcelku sympatické herecké sestavy, protože příběh zkrátka stojí za vyliž... nestojí za nic. Nejlepší scéna je hned ta úvodní předtitulková s vytažením kluka zpod peřiny, pak už to klidně můžete vypnout. ()

Morholt

Obšlehnutá báchorka o několika vědátorech, kteří si zahrávají s druhou stranou. Sorrenti se sice snaží tradiční koncept trochu inovovat za pomocí séra, které přítomným rozšíří obzory, ale vzhledem k jeho režisérské nemohoucnosti to přichází vniveč. Nástupy duchů jsou mizerné, masky se omezují víceméně jen na trochu pudru a ani atmosféricky film nenadchne. Jedinou výjimku tvoří hlavní záporák, který má potenciál vyděsit, ale kameraman s osvětlovačem se zblázní pokaždé, když vyleze na scénu. A celkově špatný dojem nezachrání ani celkem solidní obsazení. 30% ()

stration

Chvilkama děsně zajímavý, chvilkama krutá nuda. Sice se tam pořád něco děje, ale díky tomu, že nevíte, co je pravda a co halucinace, nemůžete se do toho nějak vcítit. Tak v polovině filmu si totiž řeknete, že jsou halucinace všechno a celé je to jinak. Což ale není úplně pravda. Nebylo to úplně zlý, herci v pohodě, masky dobrý, ale nějak mě to rozčilovalo a nesedlo mi to. ()

oveckaoa

Chlápek přijde o syna, kterého mu odnese jakási příšera . Nemůže se s tím smířit a jde za ženskou co má u sebe čaj, který, když vypijete dostane Vás na druhou stranu. Tak tu ženskou překecá k spolupráci pobere si pár pracovníků a jdou to zkoušet kdesi do domu kde docházelo k vraždám dětí. Mezitím to přeženou (on úmyslně ostatní neúmyslně) a ta/ty příšera/y jich napadávají a vidí i mrtvé lidi. Ty 2 hvězdy jsou pouze jen a jen za triky jinak hlavní příšera vypadá jak mix mezi příšerami z Silent Hillu (vzhled) a Descentu (je slepá pokud jsem viděl dobře). ()

zsn odpad!

No ty vole! Přitom tři úžasní herci v tom! Jeden z Draculy jexen z Punishera a ten holkokluk je taky skvělý a hojně obsazovaný. Úvodní scéna slibovala alespoň průměrný rodinný horor, nakonec je z toho ale drogový trip. Perníková věž po americku. Kundovina. ()

Flopik

Nato ako to má málo % je to príjemné prekvapenie. Sympatický herci, príbeh síce obohraný ale mne to nevadilo no a čo chválim najviac sú masky, pretože očividne to nebol vysokorozpočtový film a tie masky stáli zato.Samozrejme dá sa natom hľadať veľa zlého ale myslím že čistý priemer je preto optimálne. + Nadine ktorá ukázala ženské zbrane, Josh Stewart a masky. ()

Ben Nevis

Nudné zpracování. Pořád tam někdo blbě čumí na nějaký přízrak a k paranormálnímu výzkumu, kde jde o život, přistupují jako k výzkumu nové příchuti zmrzliny. Této amatérské bandě v čele s panem doktorem by nedala grant ani nadace Olgy Havlové, natož vlivná korporace. ()

Rathalos

Velmi zaujimavy namet na horor,to musim priznat,prepojenie nasho sveta s tym druhym po smrti,fakt super,samozrejme na to doplati skupina vedcov a zacina boj o zivot,herci boli fajn,prisera bola dostatocne odstrasujuca,atmosfera,akcia a napatie tiez nechybalo,takze moze byt...:-) ()

Shanen29

Je tp celkem povedený horor bez množství CGI a jiných sraček.Film zaměřený na výzkum života po smrti ,který hodlá prozkoumat neurovědec Dr.Mason,který ztratil svého syna.Jde o test séra,který má přenést člověka pomocí lidského vědomí na druhou stranu.Halucinace nejsou prvním projevem.Umě dobrý. ()

Solverino

Jedna hvězda za tu pěknou pipku a za docela pěkný monstrum. Jinak je to nudná srajda obecná, vyčpěla a přes bilionkrát popsaný průklepák napsaný scénář o howně. ()

Mamlas odpad!

Skupina lidiček ujíždí na nějakých houbičkách, mají halucinace a honí je bubák. Nuda jak sviňa, blbost jak sviňa. Skoro celé jsem to přetáčel, dívat se na to nedalo. ()

brasek odpad!

Úvodná scéna únosu chlapca nie je zlá, ale absolútne z nej nevyžarovala atmosféra strachu, skôr to bolo melancholické súženie s protagonistami čo sa veľmi ani nesnažia a v tomto charaktere príbeh aj pokračuje vrátane hudby. Viac v negatívnom zmysle o ničom scenáristi ako iba podpriemerní a režisér čo doteraz nič nenatočil a z filmového umenia má minimálne až žiadne skúsenosti sú zárukou totálnej nudy až tragédie. Súhlasím s názorom, že snímok sa nedá pozerať, nechápem o čo sa tam akože snažia a čo chcú filmári divákovi povedať a dokázať. ()