Haunted - Série 2 (2019) (séria)

Kult tyranie (S02E03)

(epizóda)
  • USA Cult of Torture
Horor / Reality-TV
Česko / USA, 2019, 29 min

Poznamenaný muž vypráví o pekelném zneužívání, které musel snášet v chlapeckém domově, kde ho nutili změnit sexuální orientaci. (Netflix)

Trevor odpad!

Zakomplexované xenofóbne liberálne prasa vydržalo až do 2 minúty a 28 sekundy kým začalo urážať kresťanov. Dementný liberálny odpad spoločnosti si opäť kopol do katolíckeho náboženstva, keďže sa bojí žaloby od Židov či odťatej hlavy od ineho náboženstva. Keď rozprávač svoj príbeh rozpráva na jeho ksichte nie sú badateľné takmer žiadne emócie ale tie prestrihy na tú nosatú kravu boli ešte horšie. Odpad neudeľujem často ale xenofóbny liberálny bastard čo toto natočil si nezaslúži nič iné. Robiť takéto meno vo svojej podstate dobrej televízii je obrovskou hanbou pre celý liberálny Netflix. Už som vo svojom živote videl úbohé filmy v rôznom štádiu, ale toto nemalo chybu. Netflix by si mal zmeniť svoje logo na pedofilnú dúhovú vlajku a v dohľadnej dobre ho asi zruším, pretože tento brainwashing nemá obdobu. Keď akože chalana sprchovali studenou vodou chudák nevedel ani ako sa pred kamerou hýbať. Úbohé, z odpadov ktoré som videl doteraz ten najväčší (a zosadiť film Miluji Tě k zežráni nebolo ľahké). ()