*CARNIFEX*

Je to už taký mix kadečoho. Vražda, drogy, politika, sekta, okrajovo i nacistická záhada, pričom mne osobne tieto mnohopočetné scenáre príliš nevyhovujú a zaujímala ma viac menej len jedna os príbehu, a to kto a prečo vraždil. Drogy mám na kokote, z politiky sa mi chce grcať, no skrátka táto druhá séria ma úplne minula a prakticky som ju dosledoval čisto "z povinnosti". Tretia sa mojej maličkosti už zrejme nedočká .. ()

sochoking

Páči sa mi nielen to, kam sa Znaki dejovo uberajú, ale aj to, aký spád dostávajú tu, na čsfd. Druhá séria boli najprv tri epizody, z ktorých sa vzápätí stali cez noc epizody štyri, aby som dnes s úžasom zistil, že ich už je osem! Avšak musím povedať, že ma to teší a nech ich je na budúci týždeň kľudne aj dvadsať, pretože tento seriál s každou novou časťou naberá na neuveriteľných zvratoch a obrátkach. Za mňa zatiaľ totálna šupa! Krimi, thriller, mystery, drama, krásne všetko intenzívne dokopy presne tak, ako to milujem! ()

Arsenal83

Trocha iná, silnejšia atmosféra ako v prvej sérii. Záver taký silný a zamotaný, že človek sa už nevie dočkať, kedy bude k dispozícii tretia. Teda dúfam, že bude. Vraj by mala byť tento rok 2022. Niektoré časti druhej série som nedocenil, ale potom sa situácie v nich ukázali ako kľúčové. ()

lineker

Druhá série zatím tu první doslova drtí. Odbouráno bylo vše co zdržovalo děj a spád seriálu. Zůstalo opravdu jen to zábavné. Cesta do historie nabývá jasnějších obrysů, množí se nám pohřešované osoby, vraždy... ()

dieWildeK

Včera jsem seriál dokoukala, parádní krimi - ale co ten konec? Co ten poslední díl??? Bude další řada? Protože jestli ne, otevřený konec mě zklamal. ()

Rumbambule

Všichni jsou mrtví... A ti, co mrtví nejsou, jsou buď vrazi, nebo podezřelí, nebo policajti... Jsem zvědavá na třetí sérii. Ale ta druhá byla pro mě až příliš komplikovaná, až příliš často jsem měla pocit, že vůbec nechápu, co se to tam zrovna děje, otázek bylo mnohem víc než odpovědí.  A čemu nerozumím vůbec, je chování toho kněze... Doufám, že ve třetí sérii dostanu víc odpovědí. ()