Říše Taibai je militantně založenou velmocí, která díky svým nejnovějším vojenským výtvorům, kterými jsou různé velmi nebezpečné poloautomatické válečné stroje, touží po ovládnutí celého kontinentu. Vojáci říše se díky své vojenské převaze neštítí zmasakrovat a zotročit každé město a vesnici, které by stálo říši v cestě. Krutost říše poznaly před lety i dvě malé dívky Yin a Ning, dvě sestry, jejichž vesnici říše zničila a Ning toho večera přišla o ruce. V tu samou noc byl dopaden i jejich kamarád z dětství Zhao, který byl odveden do otroctví. Od toho večera uplynulo několik let a Yin a Ning se potulují po krajině a vydělávají si na živobytí různými kejklířskými vystoupeními. Jejich osud se však změní jednoho dne, když Yin objeví legendární svitek, s jehož pomocí dokáže vyvolat magický meč a tajemnou mechanickou liščí démonku Yun. Díky této nově získané síle a vzhledem k tomu, že další vesnice, kterou navštíví, je záhy zmasakrována, se dívky staví do čela odporu proti říši Taibai. V říši se však během těch let také hodně změnilo, zemřel zdejší císař a na trůn nastoupila jeho velmi mladá dcera, která našla zvláštní zalíbení v jednom z otroků, který se velice zajímal o říšské válečné stroje. A tak když říšsky hlavní konstruktér zradil a zmizel neznámo kam, na jeho místo proti všem předpokladům nastupuje mladý muž a bývalý otrok Zhao. (Jeoffrey)