Vabr odpad!

Už ze začátku jsem si říkal, že to bude trochu trash, ale tak OK bude to na 2 hvězdy. Nakonec se z toho vyklubala totální kravina. Tohle v Twilight Zone nemá co dělat! Aspoň, že to nebylo 50 minutový, ale i tak hrozná sra*ka! Tomu klukovi bych rozmlátil fakt hlavu. Tento díl byl tak hroznej, nechápu, jak se to někomu může líbit. Spočítal jsem si, kolik by tento díl měl procent, kdybych odstranil lidi, kteří dali 4 a 5 hvězd a tento díl, by jinak měl 16% - odpadový hodnocení. Jestli měl ten díl ve mně vyvolat znechucení, tak se to fakt povedlo, protože takovou kravinu jsem dlouho neviděl. Hnus! Odpad! ()

Cedr

Jako studentský projekt nebo v dnešní době spíš nějakého schopnějšího youtubera, by to nebylo úplně zlé. Jako díl rebootu legendárního seriálu? Prvoplánovost každého sdělení je k pláči a postrádá to tudíž jakoukoliv údernost, kterou třeba Black Mirror umělo mnohem mnohem mnohem líp. ()

choze

Zábavná variace na Trumpa a na další klasickou epizodu původní Twilight Zone (zpracovanou i v celovečeráku z roku 1983) It´s a wonderful life (podle stejnojmenné povídky od Jerome Bixbyho) o všehoschopném chlapci, kterému se dospělí neodváží vzdorovat. Plus super odkaz na Shinning! ()