Twisted Pair

Réžia:

Neil Breen

Scenár:

Neil Breen

Z identických bratrů-dvojčat se stanou hybridní entity umělé inteligence, které se snaží dosáhnout spravedlnosti pro lidstvo. (KGBelik)

SeBig

Tommy Wiseau na LSD. Hodně sem se pobavil i když sem měl hodně blbou náladu, tak mě to rozesmálo. Je to fakt sračka, ale rozesmálo. ()

corpsy

Ak sa o tomto chlapíkovi nebude v budúcnosti písať v tých najväčších filmových encyklopédiách, tak potom nikdy. Toto je extrém z druhe strany. Diabol Ztkového filmu. Umelec, ktorý sa vlastne stal kráľom pÍčovÍn, v dobrom zmysle slova. A ja len dúfam v jednú vec...Neil Breen s Tommym Wiseaom, v réžii nejakého maníka z THE ASYLUM STUDIOS ( Atkins, Ferrante, Scott ) s nejakými tými ostatnými vyhorelými hercami ( Roberts, Howell, Van Dien ). AVENGERS : ENDGAME... stráž sa. ()

honajz2

Na další umění Neila Breena jsem se hodně těšil a zklamán rozhodně nejsem. Opět je to naprosto strašné, amatérské, směšné, vůbec to nedává smysl a prostě to má všechno, co od tohohle velikána světového filmu očekávám. Některé scény jsou tady opět přímo dokonalé v tom, jak jsou špatně natočené a nedávají smysl (jeden příklad za všechny - Neil Breen narazí do nějaký ženský a hnedka jí chce pozvat na večeři, ona ho odmítne a Neil Breen se o ní pořád snaží, dokud ho nepošle do řitě, jenže on pak tu ženskou pronásleduje až k ní domů, oba se porvou, Neil Breen se jí nejspíš snaží znásilnit, dokud mu ta ženská nedá přes hlavu obrazem a pak se oba začnou líbat - wtf???). A ty skvostné efekty! Neil Breen zde tentokrát hraje nějakého robota s lidským mozkem, co má snad všechny možné schopnosti - zastavování času, otevírání všech dveří prstem, létání a je to mnohem víc, nechce se mi to všechno vypisovat. Hlavně tenhle film ale má velkolepý konec s velkolepým poselstvím o tom, že láska je tady pro každého a celé je to zakončené ve stylu E.T.ho. Prostě celé je to skvostná hrůza, u které jsem nejednou dostal záchvat smíchu, takže těch 5* si to zaslouží. ()

oveckaoa odpad!

Shlédnuto v rychlosti v rámci videa od Maceho. Co to jako bylo ? 5 procent dávám tomu/té co vysvětlil/a o co tam šlo jelikož z toho jsem to teda nepochopil  a 5 procent za sošky těch koček. Odpad další důkaz o tom jak csfd.cz upadá filmy od Freda Olene Raye  a Wynorskeho jsou zde v černém a tahle sračka má 52 procent. ()

JamesSi

Unesení zkorumpovaných byznysmenů? Drahé. Roleplay znásilnění? Tvrdé. Bondovský superzáporák? Nečekaný. Ten avengerský konec lákající na to, že hlavní hrdina se vrátí v dalším díle tohoto cinematického univerza? K nezaplacení. ()

TERRORDROME

Jeden Breen nestačí! Tentokrát ho aj s bratom dvojčaťom unesú mimozemšťania a prerobia ich na super cyber humanoidov, nabitých všetkými schopnosťami vesmíru. Akurát jeden z bratov je nanešťastie nehodný a tak o schopnosti prichádza. Vo výsledku tak nehodný Breen ( s úžasne nerealistickou prilepenou briadkou ) rieši problémy sveta rovnako ako ten dobrý Breen v predošlých filmoch. Unáša náhodných ľudí ktorí sa mu priznávajú ku všetkým špatnostiam sveta od podplácania politikov po obchodovanie s bielym mäsom a potom ich zabije pred bielym plátnom postriekaným krvou. To vyzerá že Breen došiel od predošlých filmov k nejakej sebareflexii, keď už nepovažuje hromadnú genocídu za úplne ideálne riešenie. Ten dobrý superBreen tu tentoraz zachraňuje vojakov v úžasných sekvenciách kde sám seba dolepuje do rôznych nakúpených fotiek a záberov a poletuje medzi digitálnymi výbuchmi ako z videohry z 90-tych rokov. A samozrejme neustále pripomína ako vysoko je vo všetkých ohľadoch nadradený nad úbohým ľudstvom ktoré ani nedokáže ani tak banálne veci ako zastavovať čas. Príbeh tradične nedáva žiadny zmysel, väčšinou sa tam dejú rôzne náhodné veci ako keď Breen vrazí na ulici do nejakej ženy a hneď ju pozve na večeru na konkrétnu hodinu, načo mu ona povie nech si dá odchod a on potom neskôr nasratý že neprišla na to rande ju sleduje až domov kde sa pobijú a nakoniec sa začnú smiať, lebo vyjde najavo že vlastne sú manželia či-čo. Plus bezdomovec čo kŕmi hračkárske potkany, ligotavá kozatá víla s krídelkami, záporák so satanským hlasom a misou s diamantami a breenove filozofovanie  na tému umelej inteligencie kde ju popisuje úplne náhodnými výrazmi ako singularita a podobne. A musím povedať že som sa celkovo bavil o dosť menej než u predošlých filmov, lebo aj napriek všetkým typicky Breenovsky slabomysleným chujovinám a drevenému herectvu zo školy Pinokia už to došlo do bodu že zo všetkého toho ezo blábolenia skôr bolí brucho než že by to bola sranda. ()

Mafiapau

Suproví film, avšak zdá se že CSFD nějak misleadnul popis a žánr tohoto filmu. Doopravdy je to Thriller, Drama a Horor. Je to dokument o člověku co má schyzofrenii a je na pokraji vyhoření v 63 letech. Autentičnost tohoto filmu nezná mezí, takže tomuto dokumentu musím dát 5 hvězdiček! ()

PetersCZ

Breenův zatím poslední film je pokusem o mix psychologického thrilleru a špionážního akčňáku. To samozřejmě na papíře zní skvostně, ale výsledek zůstává daleko za očekáváním. Nejsilnější jsou začátek a konec filmu, které a) ustavují fikční svět našich dvou hrdinů b) svižně dovypráví a uzavře příběh, budovaný celou dobu příběhu. Vůbec nejvýraznější scénou je scéna, kde Breen, hrající své hodné dvojče, roleplayuje znásilnění se svojí ženou. Veškerá ironie stranou, je to scéna velmi naturalistická a do značné míry děsivá, než dojde k polehčujícímu rozuzlení a manželé se políbí. Jako celek je ale velká část filmu nezáživná, postavy mělké a téměř nic se o nich nedozvíme, a přehlednosti nepřidá ani dualita Breenova herectví, který se tak na plátně často objevuje hned dvakrát, nehledě na to, kterou picí hru hrajete. Tímto konceptem se slavně inspiroval Jaromír Soukup ve svém dnes již kultovním seriálu Premiér. Pochválit je však potřeba zejména využití počítačové generovaných efektů a záběrů z obrazových databank, z čehož lze usoudit, že Breen se při tvorbě svého pátého filmu dostal k internetu. Pro běžného filmového fanouška film nelze příliš doporučit, a pro skalní Breenovy fanoušky se jedná spíše o nadstavbu jejich filmového vzdělání než o základní stavební kámen. Zvrácený pár je totiž raných Breenových autorských principů dalek, snímek tak slouží spíše jako dokumentace autorova posunu a pokusu o borcení vlastních režijních horizontů, který ale vyznívá do prázdna. ()

Mianelia2050 odpad!

Tak tohle byla největší hovadina v mém životě. Na filmy od Neila Breena už se nikdy dívat nebudu. Grafika - panebože, co to jako mělo být, to bylo schválně nebo to je vážně Neilův skill???? Příběh - úplně o ničem. Dialogy - to snad ne, proč se ti lidi střídali prostě po větách o třech slovech…  Postavy - je vidět že v tom nikdo nechtěl hrát. A umělé krysy byly záhadou celého filmu. Jestli chcete vykonat sebevraždu, vyhledejte si Twisted Pair na Youtubu a užijte si film :). ()

Blazkowicz

No konečně mám za sebou všechny filmy a končí moje utrpení. Z hlediska filmového bych tento film označil za nejzdařilejší. Opravdu jde vidět, že si s tím Neil vyhrál. Samozřejmě v rámci možností jeho pomatené hlavičky. Akorát s tím zeleným plátnem to docela přepískl. 1* ()

Víteček

Co je lepší než Neil Breen? No samozřejmě pouze dva Breenové. Mistr dokonalých dialogů, nervy drásajících scén, kousavé sociální kritiky i krásných romancí opět na scéně. Tentokrát navíc se superhrdinskými schopnostmi a dokonalými efekty. Scéna zachraňování vojáků či romantické laškování mezi "hodným" Breenem a jeho milou jistě vstoupí do dějin kinematografie. Neméně tak skvěle zpracovaná porada šéfů agentur. Jediné štěstí, pro nás mrzké, že ani ve svém humanoidním vztahu neztratil respekt ke všemu obyčejnému a počastoval nás tímto skvostem ve kterém si užijeme Neila Breena dotýkajícího se sebe samého a laskajícího svého obřího ptáka. And Peace. ()

sitmin

Jen těžko budu hledat slova k popisu tohoto nadpozemského eposu.. Pátý počin Neila Breena, zjevení filmového průmyslu, na které svět není, a bůhví jestli někdy vůbec bude, připraven. Čert vem, že všechny jeho filmy řeší téma o umělé inteligenci (A.I.) a on přitom evidentě absolutně netuší, co tento pojem znamená. Čert vem, že dialogy nedávají smysl a lidé po sobě jen na střídačku hází bezvýznamně prázdné pojmy. Čert vem i to, že celý film se natočil v areálu jedné školy a dost možná za jednu jedinou noc. Protože autor neřeší skutečnost, nezajímá ho. Nechce nám reprodukovat nudnou realitu. Chce nám otevřít dveře do jiné dimenze, do světa nadpozemských entit a poukázat na to, jak je naše obyčejná existence nesmyslná. A to se mu daří s notnou dávkou absurdity a nulovou dávkou nadhledu, což z tohoto monumentu tvoří neopakovatelný, život měnící zářitek. ()