Nová učiteľka si všimne, že ju niekto sleduje. Čoskoro si uvedomí, že jeden z jej študentov je ňou posadnutý. (dwdb)

angelle

Ako fanúšičku SKAMu ma potešilo, že som videla niekoľko známych tvárí, ale inak nič moc. Hlavná ženská postava sa správala strašne, skôr mi to pripomínalo zamilovanú 13ku než vyspelú ženu. Jediné, čo vyzdvihujem od hlavnej dvojice, sú celkom odvážne milostné scény. ()

Narya89

K tomuhle snímku jsem se asi jako dost jiných dostala skrz Tarjei Sandvika Moe ze SKAMu a ačkoliv se jeho role rozhodně nedá srovnávat s Isakem, té hodinky a půl nelituji. Nejde o žádný hit a trhák, přesto se jedná o zajímavé psychologické drama zobrazující hru kočky s myší, kde se ale v druhé části z myši stane kočka. Zajímavé na tomto snímku oproti jiným s podobným tématem je, jak snadno se dá Anita zlákat do této nebezpečné hry, aniž by vůbec přemýšlela, co všechno může ztratit. To jen svědčí o hloubce prázdnoty a frustrace v jejím životě a jakožto žena na mateřské je to něco, s čím se dokážu ztotožnit a chápu, jak lákavé může být přičichnout si k vidině dobrodružství, vzrušení, vášně a naplněné sexuality, tím spíš, když jde o něco zakázaného a tajného. Markus si zjevně vůbec neuvědomuje, jakou Pandořinu skřínku otevřel a do čeho se dostal - pro něj jde o klasickou teenagerskou fantazii, kterou se mu asi k jeho překvapení povedlo uskutečnit, a tím to pro něj končí. Jde dál, zcela lehkomyslně a bez ohledu na následky, které svými činy rozpoutal a které mají zcela devastující dopady na život druhé strany. Taková kontroverze v tom, kdo je zde vlastně obětí - z pohledu společnosti nezletilý student, z druhé strany spíše zlomená poblázněná žena středního věku, která poznala zakázané ovoce a teď se musí vrátit do svého ještě prázdnějšího života. Ona zaplatila vším, on pouze získal. Jsem ráda, že jsou i filmy o důležitosti ženské sexuality pro životní naplnění, že nestačí pouze jakési materiální zabezpečení pro spokojený vztah, ale že když tato stránka vymizí, stává se žena velice náchylnou až hledající něco, co buď tuto potřebu přímo naplní, nebo aspoň nějak vykompenzuje. ()