Kohane Hatoya je velmi energické a nesobecké děvče, které velmi rádo pomáhá ostatním. Není proto divu, že ji jednoho dne velmi zaujme roztleskávání. Když totiž vidí, že někdo dokáže svým tancem, pohybem a hlasem motivovat nejen jedince, ale i třeba celý sportovní tým, tak nemůže jinak než tomuto kouzelnému stylu povzbuzování naplno propadnout. Kohane toho však o roztleskávání příliš neví, je trošku nemotorná a má strach z výšek, což jsou nedostatky, které by kdekoho odradily, ovšem když dívka zjistí, že na její školu o ročník výš chodí Hizume Arima, jedna z bývalých profesionálních roztleskávaček, tak je založení nového spolku roztleskávaček na spadnutí. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Nikdy jsem nebyl příliš velký fanoušek roztleskávaček a díky všem těm americkým filmům co jsem viděl a tomu jak jsou v těchto filmech vyobrazeny mě tohle odvětví zkrátka vůbec nezajímalo. Ale dal jsem šanci anime a jsem mile překvapený. Klade se tu velký důraz na to, že hlavní náplní roztleskávaček je povzbuzovat ostatní, dávat jim motivaci a energii svými vystoupeními a tahle myšlenka se mi prostě líbí. Také celé vyznění seriálu je takové milé, zábavné a energické, takže jsem si každý díl dokázal velmi příjemně užít. Co se postav týká, tak Kohane mi připomněla postavy jako je třeba Kaos-sensei z Comic girls a tedy jsem byl nad míru spokojený a okouzlený jejím nadšením pro věc, trochou nešikovnosti a lehkomyslnosti - takové postavy mě baví. Zkrátka anime o roztleskávání mě dokázalo v těchto zimních měsících povzbudit, dokázalo docílit toho, že jsem hrdinkám fandil a prostě dělaly mé dny alespoň o trošku lepšími a tak i já povzbudím dívky a dám podle mého zasloužených 7/10. ()

Terezinka198

Příjemná jednohubka na zlepšení dusného dne, kdy se občas zasmějete a užíváte si moc pěknou grafiku. Kdybych nebyla líná, třeba bych se k nim i přidala a trochu se hýbala, karanténa mi fakt svědčí jenom kvůli tomu, že mám čas na anime. 7,5/10 ()