V tomto snímku se staneme svědky zrodu jedné z nejsilnějších a nejznámějších hrdinek a členek Ligy spravedlnosti. Wonder Woman, princezna Amazonek, je nelítostná a silná bojovnice, která navíc nesouhlasí s politikou ostatních Amazonek, které zastávají názor, že by se měly od okolní světa držet dál. Ví, že její síla a moc dokáže pomoci potřebným a slabším. Proto se rozhodne zachránit mladou dívku Vanessu, která se dostala do spárů zločinecké organizace. (topr harley)

ledzepfan

S odřenýma ušima, ale hecnu se a tu čtvrtou tam dokopnu, protože WW je obecně charakter dost silnej (jakože sympatickej) a tady je se svými ostře řezanými rysy, širokými rameny a nenucenou nezávislostí skoro až k sežrání.. Příběhu sice chybí taková ta nekompromisní osudovost (která sedí většinou hlavně na bedrech DCčkovského top-trojlístku) ale ty motivy ze kterých je poskládán, nejsou vlastně špatné a v celku člověk nemá pocit, že by někde hučela vata, že by to bylo nějak epizodické, či zacyklené... Takže asi jo.. Odpočinkovka dobrá... ()

oveckaoa

Určitě povedený animák s Wonder Woman. Je zde hodně záporáků (Giganta,Cheetah,Dr Poison,Dr Cyber, Silver Swan,Medusa) a pěkně to odsýpá. Na konci si to Medusa parádně dává a likviduje to ve velkém to v 90 procent marvelovkách nikdy v životě neuvidíte. Hvězda dole za lesbickou černošku to si mohly odpustit.P.s. díky za titulky Parzival konečně se našel někdo kdo to přeložil. ()

JohnnyD

Oceňujem regulérnu Wonder Woman sólovku s väčšinou jej hlavných záporákov, skvelé zasadenie do gréckej mytológie, ale čo sa týka príbehu je to strašný (predvídateľný) priemer a ten úvod so Stevom a originom Wonder Woman je po animovanej sólovke, hranom filme a nespočetnej účasti v animákoch úplne ale úplne zbytočný. ()

Spiker01

Jelikož už jeden animovaný origin Wonder Woman existuje (a není vůbec špatný) a navíc téměř identický příběh nám ukázala i hraná Wonder Woman, nevidím v tomto filmu valný smysl. Animovaná odnož Warner Bros do animáků mnoho let poctivě šlape a patrně těch příběhů vhodných k dalšímu zpracování už není tolik, když se rebootovalo. Nebo možná se ten 11 let starý kousek nebere v potaz. Každopádně začátek slabší, ale pak se to hezky rozjelo a líbilo se mi zakomponování třech záporáků. Těším se na další. Snad se zas bude hledět na větší kontinuitu než v DCEU v kombinaci s uzavřenými příběhy. ()

iXtr3m3

Dospelejší príbeh, dospelejšie spracovanie ako 10 rokov dozadu, na druhú stranu príliš skratkovité a relatívne ploché. Prečo teda toľko hviezd? Za prvé, nechce sa mi znižovať hodnotenie prvého animáku, za druhé takýto príbeh nikdy na veľké plátno nezavíta, tak to treba podporiť a za tretie, akcia bola fakt dobrá vrátane záporákov. ()

• V závěrečných titulcích je k vidění mezititulková filmová scéna. (Rominator)
  • Ve 45. minutě Steve Trevor (Jeffrey Donovan) pronese v bludišti větu: „Když Herkules přemůže Minotaura, tak i já.“ Jenomže Minotaura v řecké mytologii porazil Theseus a nikoliv Herkules. (Petsuchos)
  • Tomuto filmu předchází první sólový animovaný film s postavou Wonder Woman - Wonder Woman (2009), jehož sequel byl v roce 2010 zrušen. Bloodlines je nový začátek. (NinadeL)