Voláme všechny vlastence! Ukažme Homelanderovi, že stojíme za ním a nedovolíme Starlight a jejímu hrůznému útulku, aby jí prošlo kšeftování s dětmi! Přišel čas, aby praví Američané povstali! Přidejte se zítra na Vought Square k Hometeamers a Stormchasers! A buďte připraveni na všechno! (Prime Video)

warrenur

Heh, ten zaver a chlapcov uskrn. Takto nejak vznikol charakter Joffrey-ho v GoT. :) Je na co sa tesit. Inak dost "rozharana" epizoda a nie vzdy drzala pokope. Tych zmien stran pri finalnom zuctovani bolo tolko, ze neviem, ci si zucastneni uvedomovali, preco tam vobec su. Kazdopadne nadpriemer a vyhliadka na dalsiu seriu. Cakal som vsak rozhodne bombastickejsiu zalezitost. Nostalgicky pobavila akurat linia s Noir-om a stepovanie z clipu Maniac, na ktory si japonecka tancovala. :) ()

Necrotongue

Mohl bych napsat, že mě finále třetí série zklamalo, ale lhal bych, protože to zklamání cítím už od Herogasmu. To zase proběhlo všemožných akcí a dialogů, byla vzpomenuta minimálně dvě uskupení, která jsou definována abecedními kapitálkami, a všechno to bylo v podstatě k ... zaháčkování na čtvrtou řadu. Chtěl jsem tu původně rozebrat pro mě naprosto nepochopitelný rozdíl v Soldier Boyově závěrečné akci v porovnání s jeho výkonem na Herogasmu, ale byl by to spoiler na spoileru pro ty nešťastníky, kteří si čtou komentáře / recenze před tím, než to sami zhlédnou. / Poučení: Tak šup, šup, ke kádinkám, a kdo jako první vyrobí novičok, dostává pochvalu a nepodmíněný trest odnětí svobody. ()

William_

Finále co určitě nezklamalo, ale ani nenadchlo. To co si 3. série celou dobu připravovala si nechala v posledním díle vzít a přesunout do další série. Na jednu stranu to naprosto chápu, na druhou stranu je mi to líto. Takže rozumím obou táborům i tady v komentářích, tedy těch co jsou nasraný z neustálého přesouvání všeho do dalších sérií, ale i těch, co jsou spokojení se závěrem a s celou tou akcí. Já jsem jen po posledních nabušených 2 dílech čekal něco, čeho se dočkáme ve 4. sérii - rozumím a přijímám. PS: Cením vhodné použití krásné písničky Eltona Johna na konci dílu. Ve finále jsem spokojen, ale určitě ne tak nadšen jak z předchozích dílů. ()

Sany33

Príbeh: Konečne sa prepletú cesty všetkých našich hlavných hrdinov. Butcher posilnený Včkom, Soldier Boy a jeho nemilovaný syn Homelander. Prevedenie: Ak sa to po pozrieme retrospektívne, nič sa v tejto sérií vlastne nestalo. Homelander si ďalej lieta po svete a k tomu získal ešte aj sympatie decka pre ktoré to Butcher celý čas robí. Tajná zbraň je zas pod ľadom a Starlight a Howee sú zas spolu aj s Frantíkom a Kimiko. V podstate sme sa dostali z bodu A do bodu A. Akurát nám chýba drvivá väčšina veľkej šestky. Jedine že by Deep pozval chobotnice na nový Herogasm. 93% ()

Eliott

Epizodu Herogasmu to v žádném případě nepřekoná, ale i tak je to skvělá a emocemi nabytá epizoda uzavírající sérii seriálu. Obzvláště akční stránka je bezkonkurenční, vyvrcholení s Noirem bylo předem jasné, až mi ho bylo skoro líto, Soldier Boy i Homelander překvapili a Mave jsem tedy skutečně nečekal! Na závěr dalších pět hvězd pro parádní finále doposud nejnabušenější sérii The Boys! PS: (drobný spoiler) Doufal jsem, že Starlight, nabitá energií jako nikdy, konečně ukáže nějakou tu parádu a ona se přitom vzmůže pouze na takové malé uprdnutí. ()

• Komiks s názvem „The Instant White Hot Wild“ pochází z 6. svazku 38. vydání. (NiWi)
  • V některých scénách jde na stěně zahlédnout fotku 44. prezidenta USA Baracka Obamy. (Duoscop)