Máte narozeniny? Přijďte je oslavit k nám do Buster Beaver’s s naším novým VIP narozeninovým balíčkem Deluxe: salónek až pro 30 osob plus 10 obřích pizz a 10 džbánků limonád dle vašeho výběru v ceně! A samozřejmě zvláštní představení s bobrem Busterem a jeho ansámblem lesních přátel! To vše pouze za 199,99 $ + DPH! Pizzerie Buster Beaver’s! Tam kde rozhodují děti®! (Prime Video)

ReproBoy

Soldžrboj bude stejnej hajzl, jakou Houmlendr. Jablko nepadlo daleko od stromu. Bučr je taky parchant. Všichni jsou parchanti :D tohle nám tenhle díl měl ukázat. Animáci masakr, Bleknoár je taky parchant :D Podle mě se tohle všechno nemůže za jeden další díl vyřešit, takže v S04 bude jak Houmlendr, tak Soldžrboj versus kdovi? ()

William_

Tenhle díl to měl pěkně těžký, přichází totiž po naprosto bezchybné "Herogasm" epizodě, a tak byla laťka nastavena pekelně vysoko. Troufám si říct, že se to povedlo a žádné polevování či "filler episode" se zde nekoná. Je škoda že Butcher dostává pořádný lore až na konci 3. série, ale lepší teď než nikdy. 3. série si prostě drží svojí kvalitu od začátku až do konce. ()

Martrix

Poněkud nekompaktní epizoda, jenže opět se v ní odehraje dostatek zajímavých událostí, které odkrývají minulost a současně jsou příslibem dalších šíleností. Takže i takto nedokonalá epizoda, má lepší scénář, než 95% jiných seriálů. ()

FrankSusta

Wow! Předposlední epizoda a ani tak není vůbec nic jistý. Zatím se to nijak neuzavírá a nesměruje k nějakému konci, ale užijeme Black Noirovi animované sny, Homelanderovo pití mléka (legendární), rozmlácení obličeje skrz na skrz, trojka s chobotnicí, sjetý Soldier Boy, Butcherovi noční můry a ostatní. Prostě wow! Zase se začali utvářet nová citová pouta k postavám, a jsem fakt zvědavej, jak moc fuckin' diabolical bude konec. Fakt čumim... ()

Sany33

Príbeh: Sildier Boy je na stope Noara, ktorý si zatiaľ ujížďa na animovaných postavičkách skoro tak ako Homelander na kravskom mlieku priamo z vemena. Zatiaľ si Deep dáva trojku s chobotnicou a Butcher čelí svojim démonom z minulosti. Prevedenie: Nebolo to horšie ako predchádzajúci diel ale chýbali tam tie orgie. Finálna informácia o tom ako sa Soldier Boy urobil do kelímka asi prekvapila iba málokoho. 90% ()

LachtanShows

Jedna z mála epek, které v nabušené třetí řadě nedávám plnou palbu, disponuje opět skvělými momenty, ale v kontextu zběsilého tempa zbytku sezóny fakticky funguje spíše jako filler a předskokan pro nekompromisní finále. ()

warrenur

V tejto epizode ma asi najviac zaujalo Noir-ovo vnutorne vnimanie "kreslenych spolocnikov". Nahliadli sme za zavoj toho, ako sa zbavili Soldier Boy-a a typek z minulosti s dalsou fajnovou schopnostou odkryl prekvapujuci pribuzensky vztah nasho blondacika s krehunkym egom a schopnostami bohov. Inak vsak len mierny nadpriemer. 60% Po minulej epizode slabucke s dramatickymi preslovmi o rodine, ako vo Fast & Furious... .meh. ()

tomik99

Měli jsme tu spoustu originálních prvků. Black Noir snad poprvé v seriálu dostal nějaký prostor a malinko jsme odhalili, čím si prochází. Soldier Boy mě naprosto nebaví, ale jsem asi snad jediný, kdo z něj není vycákaný. Malinko jsem ten zvrat čekal, nepřál jsem si ho, ale máme ho tu... ()

Malyszs

Nejlepší epizoda celé suprové 3. série. Každá dějová linka je dotažená k dokonalosti, a to i ty, které dostaly doslova prostor jedné minutové scény, jako je linka Deepa a A-Traina. Linka s Mindstormem je nějakým způsobem totálně geniální. Soldier Boy na to jak málo má prostoru, tak dělá naprostý maximum a já to kurevsky miluju. Noir a jeho animovaní kamarádi jsou asi ten nejlepší nápad, co mohl kdo vymyslet. Cokoliv kde je Homelander je prostě nádherný, to je klasika. A i ten zbytek s Kimiko, MM, Frenchiem a Starlight se uzavírá naprosto skvělým způsobem a všechno to do sebe krásně zapadá. Hlavně MM, jeho OCD a dcera, před kterou se stále neúspěšně snaží neukazovat, jak strašně rozbitej člověk ve skutečnosti je. ()